Avamisajad

Tallinna silmakeskus on avatud:
E–R 9.00–17.00

Tartu silmakeskus on avatud:
E – N 9.00 – 17.00

Leia meid

Broneeri aeg silmauuring Auditile

Silmauuring Audit annab ülimalt põhjaliku ülevaate sinu nägemisest ja silmade tervisest.

Silmade eest peaks hoolt kandma regulaarselt. Nii nagu hambaarsti juures tuleb käia kord aastas, peab kontrollima ka oma silmade tervist. Miks? Ikka selleks, et pikendada hea nägemisega kaasnevat kvaliteetset elu. Enamus tõisiseid silmahaigusi on tänapäeval võimalik peatada, kui need avastada piisavalt vara. Saame 80 % informatsioonist silmade kaudu. Seetõttu on äärmiselt oluline, et nägemine oleks korras. Silmauuring Auditi maksumuseks on 139 €.NB! Hetkel on silmauuring Auditi ajad täis, seetõttu saame uusi kliente lisada vaid ootelisti. Kui soovid seda võimalust  kasutada, siis võta meiega ühendust

"*" indicates required fields

Nimi*
Kuhu soovid uuringutele tulla*
A photo of Ants Haavel pointing at the eye test chart.

Tere, mina olen dr Ants Haavel

Usun, et hea nägemisega on elu palju ilusam! Seepärast olen pühendunud inimeste nägemise parandamisele ja püüdlen oma missiooni täitmise poole KSA Silmakeskuse asutaja ja juhina.

Tänaseks olen aidanud juba enam kui 30 000 inimesel tõsta oma elukvaliteet. Pole midagi nauditavamat, kui näha patsiendi naeratust pärast pillidest vabanemist.

Minu teekond silmaarstina on olnud kogemusterohke. Alustasin õpinguid Tartu Ülikoolis 1989. aastal ja sellest ajast peale olen täiendanud oma teadmisi erinevates maailma osades.

Minu oskused pole üksnes teoreetilised, vaid põhinevad ka praktilisel kogemusel Eestis, Soomes, Rootsis, Prantsusmaal, Saksamaal ja mujal.

Töövälisel ajal naudin lugemist ja purjetamist, mis avardab mu silmapiiri ka kirurgina.
Olen tõeliselt pühendunud oma tööle ja usun, et see kirg on aidanud meil kasvada juhtivaks lasersilmakliinikuks Eestis.

Dr Ants Haavel