KSA optometrist Liisi Toom läbis Flow protseduuri

Tihtipeale soovitavad optometristid ja silmaarstid prillidest vabaneda, kuid ise kasutavad ikkagi prille. KSA Silmakeskuse optometrist Liisi Toom läbis aga Flow laserprotseduuri ning nüüd naudib ka tema hea nägemisega kaasnevat ilusat elu.

Optometrist Liisi Toom tunnistab, et kui ta töötas optikapoes ning oli ümbritsetud pidevalt prillidega, siis ta väga nendest loobumisele ei mõelnudki. Kuid töötades KSA Silmakeskuses hakkas ta mõtlema, kui palju mugavam ja muretum ta elu hea nägemisega oleks.

“Nii mõnedki patsiendid uurisid, et miks ma ise prille kannan, kui Flow laserprotseduur nii hea on. Nüüd saan ma patsientidele jagada oma kogemust ning mõistan nende tundeid veelgi paremini,” ütleb Liisi, kes pidi protseduuri tegemisega ootama seni, kuni tema nägemine stabiilseks muutus.

Laserprotseduur möödus Liisi sõnul kiirelt ja meeldivas õhustikus ning nüüd on tema elu oluliselt muretum. Pole prillide ega läätsedega askeldamist ega koormustunnet silmades! “Varem pidin pidevalt mõtlema selle peale, et millal ma pean läätsed silmast ära võtma; et kõik vahendid väljasõidu ajaks ikka kaasas oleksid; ning kuhu panna prillid, et need katki ei läheks ega ära ei kaoks,” meenutab optometrist. Tema oli üks nendest inimestest, kes prille väga ei armastanud, kuid kelle silmad ei talunud hästi ka läätsesid. “Flow laserprotseduur oligi heaks variandiks nägemise parandamisel ja prillidest loobumisel!” ütleb ta.

Olles teadlik erinevates prillidest vabanemise meetoditest, kaalus ta hoolikalt, millist valida. Kuna Flow protseduuriga on vähem riske, siis otsustas ta selle laserprotseduuri kasuks. “Lisaks meeldis mulle teadmine, et tulevikus puuduvad mul ka elustiilipiirangud ning võin kõiki ekstreemsusi teha. Mõned teised meetodid panevad ka hilisemaks eluks teatud piirangud peale.”

Nüüd on Liisi nägemine terav ning ta saab nautida elu väikesi pisiasju. Naine toob näiteks, et nüüd on tal hommikuti ärgates kohe pilk terav ja hea, mis on päeva alustamise juures oluline moment. “Lisaks sellele naudin nüüd pikutades teleri vaatamist, sest enne ma seda teha ei saanud, prillid hakkasid suruma. Ka kallistada on nüüd palju muretum ja mugavam, prillid ei jää ette!”

Home » KSA Vision Clinic’i optometrist Liisi Toomi kogemused Flow protseduurist

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.