10 suvist fakti Flow 2.0 laserprotseduuri kohta

Just suvi on see aeg, mil prillide ja läätsede kandmine on paljude jaoks ebamugav ja väljakutseterohke. Tahaks seda üürikest ja erilist aega aastast maksimaalselt nautida ning unustada tüütud nägemisabivahendid, nendega seotud planeerimise ja kohustused. Just see ongi põhjuseks miks sajad prilli- ja läätsekandjad otsustavad suvel lühinägelikkusest loobuda tänu silmade laserprotseduurile. Toome Sinuni 10 suvist fakti Flow 2.0 laserprotseduuri kohta!

  1. KSA Silmakeskuses on suvi populaarseim aeg silmade laserprotseduuride tegemiseks. Meieni jõuab suve jooksul umbes pool tuhat inimest, kes soovivad lühinägelikkusega hüvasti jätta. Populaarsuse põhjuseks on see, et enamasti on suvel paljudel tööst vabam graafik ja suvepuhkused, mis võimaldab leida aega, et laserprotseduur oma graafikusse mahutada ja seejärel võtta aega rahulikult taastumiseks.
  1. Flow 2.0 laserprotseduur on silmasõbralik, puute- ja lõikevaba ning kestab keskmiselt vaid 30 sekundit. Meie kliendid on tihti üllatunud, kui kiire on Flow 2.0 laserprotseduuri tegemine. Laserprotseduuri päeval ollakse kliinikus umbes ühe tunni, millest protseduuritoas veedetakse 10-15 minutit. Olenevalt miinuse suurusest, töötab laser lühinägelikkusest vabastamiseks keskmiselt 30 sekundit. Pärast seda ollaksegi lühinägelikkusest vaba ja saab koju suve nautima minna!
  1. Kui küsisime KSAs silmade laserprotseduuri teinud klientidelt „Milliseid tegevusi naudid pärast lühinägelikkusest vabanemist rohkem?“ oli kõige populaarsemaks vastuseks (84% vastajatest) „rannas käimine ja ujumine“.
  1. Flow 2.0 laserprotseduuri järgselt kehtivad elustiili piirangud vaid 7 päeva. Taastumiseks tasuks kohustustest vabaks võtta vähemalt üks nädal. Selle perioodi jooksul kehtivad mõned elustiilipiirangud: ei või minna sauna, ujuma, teha tugevat trenni ja juua alkoholi. Küll aga on võimalik teha mõnusaid suviseid toimetusi nagu käia jalutamas, teha kergemaid koduseid toimetusi, kuulata audioraamatuid või podcaste, teha mõnusaid uinakuid või mõlgutada mõtteid võrkkiiges ehk tõeliselt puhata. Pärast nädalat võid jätkata kõigega, millega soovid! 🙂
  1. Millal veel on parimad tingimused spordi tegemiseks ja aktiivseks eluviisiks kui mitte suvel? 85% silmade laserprotseduuri läbinutest on öelnud, et naudivad spordi või aktiivsete tegevuste tegemist oluliselt rohkem kui enne prilli- või läätsekandjana. Lisaks vastasid 38 % inimestest, et nende aktiivsus on tänu laserprotseduuri tegemisele ka tõusnud!
  1. See, et suvekuudel ei tasuks ette võtta kirurgilisi sekkumisi, on müüt! Vanasti levis arvamus, et kuudes, milles pole r-tähte, ei ole soovituslik teha operatsioone, lõikusi ja muid kirurgilisi sekkumisi. See müüt on tekkinud ajast, mil polnud veel korralikke antibiootikume ja muid ravimeid, mistõttu suure kuumusega haavad ei paranenud nii kiiresti ja korralikult kui näiteks jahedal perioodil. Tänapäeval on aga olemas vajalikud ravimid, paremad tingimused ning kvaliteetsemad aparaadid, mis annavad head eeldused igasugusteks operatsioonideks ning lõikusteks ka kuumadel suvepäevadel.
  1. 77% laserprotseduuri läbinud inimestest on öelnud, et nende enesekindlus tõusis tänu silmade laserprotseduuri tegemisele oluliselt. Suur osa meie klientidest on tunnistanud, et neile ei meeldinud oma välimus prillidega ja nendest vabanemine andis enesekindlusele suure positiivse laengu! Kaunis, terve jume, puhanud ja värske olemine, stiilsed suveriided ning kirsiks tordil veel prillivaba välimus – see kõik paneb end suvel tõeliselt kaunina tundma!
  1. Sel suvel kehtib Flow 2.0 laserprotseduurile soodushind 2690€ (tavahind 2790€). Kas teadsid, et 91 % inimestest, kes on KSAs lühinägelikkusest vabanenud, ütlesid, et teenus oli nende jaoks oma hinda väärt? Lisaks Flow 2.0 laserprotseduurile sisaldab hind endas tasuta järelkontrolle 1 aasta jooksul, kõiki vajaminevaid ravimeid ja silmatilku, disainer päikeseprille, 5-aastast garantiid ja tasuta taksotransporti protseduurijärgselt Tallinna piires.
  1. On ülioluline kaitsta suvel oma silmi uv-kiirguse eest ja selleks parima kaitse annavad korralikud päikeseprillid. Flow 2.0 laserprotseduurile tulles anname kaasa kvaliteetsed disainer päikeseprillid. Laserprotseduuri päeval saad endale välja valida just sulle meeldivad ja sobivad päikeseprillid brändidelt nagu Guess, Karl Lagerfeld, Polaroid, Lacoste, Liu Jo, Calvin Klein jne.
  1. Erinevad vabaaja tegevused on korras nägemisega oluliselt nauditavamad. Meie kliendid on välja toonud, mis tegevusi nad pärast laserprotseduuri olulisemalt rohkem naudivad. Kontserdil või festivalil käimine, reisimine, matkamine, telkimine, ujumine ja sukeldumine, spordi tegemine ja aktiivsed vabaaja tegevuse, kalal käimine ja tähtede vaatamine on saanud täiesti uue dimensiooni! Kokkuvõtteks võibki öelda, et tänu laserprotseduurile on suvi veelgi nauditavam, saad tunda tõelist vabadust ning proovida ehk neidki tegevusi, mis varem prillide või läätsedega tundusid keerulised!
Home » 10 suvist fakti Flow 2.0 laserprotseduuri kohta

ПОДХОДИТЕ ЛИ ВЫ ДЛЯ ЛАЗЕРНОЙ КОРРЕКЦИИ ЗРЕНИЯ?

Уделите 1-2 минуты, пройдите быстрый тест и узнайте! В случае положительного ответа мы БЕСПЛАТНО пригласим Вас на диагностику зрения.

Темы

Klientide kogemused

ВНЕСИТЕ В ЖИЗНЬ ЯСНОСТЬ!

Первым шагом к жизни без очков является диагностика зрения Flow 2.0, которая покажет, подходите ли Вы для лазерной коррекции зрения.

ВНЕСИТЕ В ЖИЗНЬ ЯСНОСТЬ!

Первым шагом к жизни без очков является диагностика зрения Flow 2.0, которая покажет, подходите ли Вы для лазерной коррекции зрения.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.