Cristjan Kukk: “Endasse investeerimine on parim kink, mida elus teha!”

Suve alguses käis KSAs Flow 2.0 laserprotseduuril sõbralik ja ägeda huumorisoonega noormees Cristjan Kukk. Cristjan on üks paljudest eestlastest, kes on pea pool elu välismaal, täpsemalt Inglismaal, elanud ning on hiljuti oma abikaasa ja pojaga kodumaale tagasi tulnud. 

Inglismaal kolledži lõpetamise ja CeMAP kvalifikatsiooni omandamise järel tegi Cristjan karjäägri laenu- ja finantsalal ning panganduses. Samas valdkonnas tegutseb ta ka praegu. Pärast pisipere loomist otsustati aga perega tagasi Eestisse kolida, mis oli noorte sõnul neile parim valik. Tänaseks tunneb Cristjan Eestis olemisest kohe eriti palju rõõmu.

Aktiivne terve perega

Hobisid on noormehel mitmeid, kuid kõige südamelähedaseim neist on jalgpall. Selle “pisiku” sai ta väiksena veel Eestis Keila jalgpalliklubis. Ka Inglismaal sai esindatud kahe kooli esindusmeeskonda ning treeninud mitmes väiksemas Manchesteri jalgpalliklubis. Lisaks meeldib tervele perele kodumaad avastada ja reisida. Cristjani sõnul on plaanis palju reisida ka tulevikus, kuni Eestile on mitu ringi peale tehtud. Suviti käiakse perega rulluisutamas, rattaga sõitmas, korv- ja jalgpalli mängimas ning palju muud põnevat tegemas.

Kuigi Cristjan on olnud aktiivne koguaeg, siis huvi hobide ja spordiga tegelemise vastu on kasvanud veelgi enam pärast laserprotseduuri. Näiteks liitus ta paar kuud tagasi vastupidavustreeninguga. Eredalt on aga meeles soe suvepäev, mil Cristjan läks rattaga sõitma ning ootamatult hakkas sadama. Kuna prillid ja vihm tavaliselt kokku ei käi, siis seda suurem oli rõõm, kui sõit sai jätkuda paduvihmas. See oli tema õnnehekt, mil sai aru, kui paljust oli varem ilma jäänud!

Elu prillikandjana

Elu prillidega oli harjumuspärane ja tüütu üheaegselt. Eriti segasid udused prilliklaasid sporditegemist või kontserdil käimist, kuid ilma prillideta ka ei saanud. Cristjan meenutab naljakat seika ajast, mil läks aastaid tagasi sõpradega kuulsale Wembley staadione Eesti-Inglismaa jalgpallimängu vaatama. Kõik oli suurepärane ja tuju hea, kuid enne mängu avastas mees, et on prillid maha unustatud. Londoni tipptunnil ei ole aga võimalik neil korra järel käia, kuna paar miili suurlinna liikluses võrdub ühest Eesti otsast teise sõiduga. Nii tuli kogu mäng kaasa elada uduse nägemisega.

Põhjalik eeltöö ja silmauuringule minek

Põhjuse laserprotseduurile minekuks andiski Eestisse tulek. Perega kodumaale naastes unistasti mõnusast Eesti suvest ja jaanipäevast. Nii sai mitmeid kordi päevas mere ääres käidud ja ilusaid päikeseloojanguid nauditud. Kõik, mida nähes tekkis positiivne tunne, tekitas tahte seda enda silmade ja hea nägemisega kogeda. Cristjan tegi põhjalikult eeltööd enne KSAsse tulekut. Peas oli palju küsimusi, kuid pärast esimest konsultatsiooni ei kõhelnud ta hetkekski, vaid broneeris juba aja protseduuriks.

Intensiivsem taastumine kestis Crsitjanil umbes 2 nädalat, millest esimene oli raskem. Sel perioodil nägemine veel kõikus ja silmi kimbutasid pisarad, kuid aeg tegi oma töö ning iga päevaga läks kergemaks. “Täpselt nii nagu öeldi ka KSAs arstide poolt, nii ka oli,” sõnas Crsitjan. Pärast kahenädalast taastumist sai esimese asjana mere äärde ujuma mindud. Väike kartus oli autosõidu ees, kuid seegi oli asjatu. Kõik, mis varem tundus iseenesest mõistetav, seda sai nüüd “suu lahti” imetletud – olgu see siis vaade distantsil või uskumatud detaid ümberringi. Nüüd saab kinnitada, et mitu kuud pärast laserprotseduuri on nägemine 125 %. Cristjani julgustusel läbis ka abikaasa Anastassia KSAs Flow 2.0 laserprotseduuri.

Sulle hea lugeja, kes sa mõtled veel laserprotseduurist, soovitab Cristjan: “Kirjuta üles kõik ebameeldivused seoses prillidega ja kindlasti mine kohale ning konsulteeri KSA ekspertidega. Nägemisuuring on väga detailne, mille käigus analüüsitakse silmi põhjalikult – seega mis saab valesti minna? Endasse investeerimine on parim kink, mida elus teha!”

Kui soovid teada, kas oled sobilik miinusprillidest vabanemiseks, siis tule esimese sammuna Flow 2.0 silmauuringule. Registreeri uuringule SIIN! Sind ootab lisaks ülipõhjalikule silmauuringule optometristi konsultatsioon, 5* klienditeenindus ja mõnus atmosfäär!

Home » Cristjan Kukk: “Endasse investeerimine on parim kink, mida elus teha!”

ПОДХОДИТЕ ЛИ ВЫ ДЛЯ ЛАЗЕРНОЙ КОРРЕКЦИИ ЗРЕНИЯ?

Уделите 1-2 минуты, пройдите быстрый тест и узнайте! В случае положительного ответа мы БЕСПЛАТНО пригласим Вас на диагностику зрения.

Темы

Klientide kogemused

ВНЕСИТЕ В ЖИЗНЬ ЯСНОСТЬ!

Первым шагом к жизни без очков является диагностика зрения Flow 2.0, которая покажет, подходите ли Вы для лазерной коррекции зрения.

ВНЕСИТЕ В ЖИЗНЬ ЯСНОСТЬ!

Первым шагом к жизни без очков является диагностика зрения Flow 2.0, которая покажет, подходите ли Вы для лазерной коррекции зрения.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.