Kolm peamist asja, mida meeskond KSA õppis Londonis toimunud koolitusel

KSA külastas hiljuti Londonit, et osaleda mitmel põneval ja viljakal koolitusel. Isegi kui need teemad pole konkreetselt silmakirurgiaga seotud, saab neid ideid rakendada paljudes tööstusharudes.

Allpool on kolm peamist fakti ja ideed, mille me Londonist õppisime – mõned neist võivad olla kasulikud ka teile:

Sotsiaalmeedia kasutamine, veebisaitide optimeerimine ja ajaveebi postitused on turunduse tulevik.

Sisuturundusest on saanud reklaamimaailma uus moesõna. Olenemata tööstusest, sotsiaalmeediat tuleks professionaalselt hallata ja veebisaite regulaarselt värskendada. Blogid on suurepärane viis teabe jagamiseks oma praeguste ja tulevaste klientidega.

Võrgutage, tutvuge uute inimestega ja tutvustage oma ettevõtet.

Vana hea small talk on enamiku ärisuhete algus. Oma valdkonna võtmesündmusi ei tohi vahele jätta, sest need pakuvad suurepärast võimalust rääkida sellest, mida teete ja millised on teie tugevad küljed. Looge häid kontakte teenusepakkujate, äripartnerite ja klientidega. Naerata ja sind mäletatakse.

Tee mida sa armastad, armasta mida teed.

Kui teie töötajate silmad oma tööd tehes õnnest säravad, on see välistele osapooltele ilmne ja loob usaldusväärsuse tunde. Nautige seda, mida teete, looge fantastiline meeskonnavaim ja positiivne energia – ja vaadake, kui hästi see kajastub teie klientide rahulolus.
KSA osaleb igal aastal Euroopa Katarakti ja Refraktiivkirurgide Seltsi kongressil, et olla kursis viimaste arengute ja trendidega. Sel aastal toimus konverents Londonis ning lisaks näitustele koolitati osalejaid ka väga erinevatel teemadel.

Home » Kolm peamist asja, mida meeskond KSA õppis Londonis toimunud koolitusel

ПОДХОДИТЕ ЛИ ВЫ ДЛЯ ЛАЗЕРНОЙ КОРРЕКЦИИ ЗРЕНИЯ?

Уделите 1-2 минуты, пройдите быстрый тест и узнайте! В случае положительного ответа мы БЕСПЛАТНО пригласим Вас на диагностику зрения.

Темы

Klientide kogemused

ВНЕСИТЕ В ЖИЗНЬ ЯСНОСТЬ!

Первым шагом к жизни без очков является диагностика зрения Flow 2.0, которая покажет, подходите ли Вы для лазерной коррекции зрения.

ВНЕСИТЕ В ЖИЗНЬ ЯСНОСТЬ!

Первым шагом к жизни без очков является диагностика зрения Flow 2.0, которая покажет, подходите ли Вы для лазерной коррекции зрения.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.