Kui suur on prillide või kontaktläätsede kandmise tegelik hind?

Meie kliendid on rahul, kui mõistavad, et silma laseroperatsioon on vaid ühekordne väljaminek, mis võimaldab pikas perspektiivis säästa tuhandeid eurosid.

Levinud on eksiarvamus, et silma laseroperatsioon on liiga kallis, et olla paljude inimeste jaoks realistlik, kuid isegi lihtsate arvutustega on kokkuhoid ilmselge, kui võrrelda prillide või kontaktläätsede kandmise pikaajaliste kuludega.

Tasub korralikult läbi mõelda, kuidas teenitud raha kulutada – investeerida kord ideaalsesse nägemisse teadmisega, et regulaarseid kulutusi enam ei tule, või osta iga kuu uued kontaktläätsed või uued. prillid iga paari aasta tagant? Viimased variandid ei lähe iga kord palju maksma, kuid kulud lisanduvad kindlasti aastatega.

KSA  Vision Clinic  pakume uusimat  tehnoloogiat  suurepärase hinnaga.  Kontaktivaba Flow protseduur maksab  2190 Eurot. Lisaks pikaajalisele säästule on täiusliku nägemise mugavus ja mugavus üha olulisem. Pärast operatsiooni on paljud meie kliendid nagu väikesed lapsed – elevil, et nad avastavad ümbritsevas maailmas kõiki uusi värvikaid detaile, mida nad polnud varem märganud.

Kui olete endiselt mures ettemaksu pärast, saame koostada makseplaani, mille alusel tasute laserprotseduuri eest  igakuiste osamaksetena .

Home » Kui suur on prillide või kontaktläätsede kandmise tegelik hind?

ПОДХОДИТЕ ЛИ ВЫ ДЛЯ ЛАЗЕРНОЙ КОРРЕКЦИИ ЗРЕНИЯ?

Уделите 1-2 минуты, пройдите быстрый тест и узнайте! В случае положительного ответа мы БЕСПЛАТНО пригласим Вас на диагностику зрения.

Темы

Klientide kogemused

ВНЕСИТЕ В ЖИЗНЬ ЯСНОСТЬ!

Первым шагом к жизни без очков является диагностика зрения Flow 2.0, которая покажет, подходите ли Вы для лазерной коррекции зрения.

ВНЕСИТЕ В ЖИЗНЬ ЯСНОСТЬ!

Первым шагом к жизни без очков является диагностика зрения Flow 2.0, которая покажет, подходите ли Вы для лазерной коррекции зрения.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.