Kuidas muudab silmade laserprotseduur naiste elu paremaks?

Naiste võime tegeleda mitme asjaga korraga on sageli muljetavaldav. Tulemaks toime kohustustega, mida nõuab igapäevane vaba aja, töö- ja/või pereelu sujuv ühildamine, otsivad naised pidevalt nippe, et muuta oma elu lihtsamaks ning mugavamaks.

Väga paljud meie naiskliendid on öelnud, et laserprotseduur muutis nende elukvaliteeti tohutul määral – neil on nüüd rohkem aega ja energiat endale ning oma lähedastele, kuna ei pea pidevalt muretsema prillide või läätsede olemasolu või nende eest hoolitsemise pärast. Paljud neist said protseduuriks julgustust oma sõpradelt, kuna kõik, kes on Flow protseduuri läbinud, kirjeldavad seda kui elumuutvat kogemust. Veelgi kõnekam on aga see suurepärane tunne, mis valdab, kui nad hommikul ärgates näevad kõike ümbritsevat selgelt ja kirgaste värvidega.

Kui sa oled alles valikut langetamas ning vajad nõu, kas otsustada laserprotseduuri kasuks, siis toome välja mõned hüved paljudest, kuidas Flow 2.0 laseprotseduur muudab sinu elu mugavamaks ning kvaliteetsemaks.

1. Sul on igas olukorras terav nägemine

Esimene ja kõige olulisem laserprotseduuri tulemus on loomulikult selge nägemine – sa ei vaja enam prille ega kontaktläätsesid! See omakorda loob juba palju muid hüvesid nii tööl kui kodus. Saad oma teravale silmanägemisele loota igas olukorras, olgu selleks siis hommikune trenn, tööalane kohtumine või mis tahes hobidega tegelemine.

2. Oled enesekindlam

Lugematul hulgal naisi on meile tagasisidena öelnud, et tunnevad end pärast laserprotseduuri enesekindlamalt. Väga paljud neist on alustanud prillikandmist juba koolieas ning jäänud sellele truuks pikaks ajaks või vahetanud prillid kontaktläätsede vastu. Kehvast silmanägemisest tingitud ebamugavustunne aga ei kao – sellega lihtsalt harjutakse. Enesekindluse suurendamiseks investeeritakse tihtipeale kallitesse disainerprillidesse või üritatakse olukorda “leevendada” kontaktläätsede kasutamisega. Viimastega kaasneb siiski alati planeerimist ja piiranguid – näiteks ei tohi neid kanda ööpäevaringselt, väsinud või kuivade silmadega jpm. Olles vaba nii prillidest kui ka kontaktläätsedest, saad nautida murevabalt ja enesekindlalt nii reisimist, töötamist kui ka vaba aja nautimist.

3. Tunned trenni tegemisest tõelist rõõmu

Aktiivse elustiili ning tervisespordi tegemise olulisust rõhutatakse igal hetkel. Isegi kui sisemine motivatsioon selleks on olemas, võib reaalse sammu astumine jääda prillide või läätsede kandmisest tingitud ebamugavuse tõttu tegemata. Kui mõnele on värskendavas kevadvihmas sörkimine maailma mõnusaim tegevus, siis prillikandjale on pidev klaaside puhastamine vägagi tüütu. Erinevates pallimängudes hoitakse end alateadlikult pisut tagasi, kuna ei soovita järjekordsest prillipaarist ilma jääda. Varahommikuti on silmad sageli väsinud ning kuivad või hoopis vesised, mis teeb ka läätsede kandmise valulikuks. Laserprotseduur lubab sul aga trennist saadud endorfiine täiel rinnal nautida!

4. Usaldad end lapsevanemana

Paljude naiste jaoks on emaks olemine väga tähtis roll. On täiesti loomulik, et tunned ärevust hädaolukordade ees, kui pead veel mõtlema prillide otsimisele või läätsede paigaldamisele. Emana oled vastutav nii enda kui ka lapse turvalisuse eest ning sa soovid selleks sajaprotsendiliselt alati valmis olla: valida vajadusel kiirelt hädaabinumbri, hüpata autorooli või lihtsalt olla kindel, et mudilane on pidevalt su silmapiiril. Just vastutus lapsevanemana ning soov pakkuda oma lapsele maksimaalselt turvalist kasvukeskkonda, on toonud paljud naised meie juurde laserprotseduurile.

5. Reisimine on oluliselt mugavam

Töö- ja puhkusereisidest on saanud meie igapäevaelu lahutamatu osa. Järjekordse reisi planeerimine, ettevalmistamine ja tarvilike asjade pakkimine võib aga osutuda tõeliseks peavaluks, kuna lisaks tervele müriaadile muudele nüanssidele peab alati mõtlema ka sellele, kas prillid (ehk isegi tagavaraprillid) või kontaktläätsed koos läätsevedelikuga on ikka kohvrisse pakitud. Ei soovi ju keegi meist võõras linnas mööda optikapoode joosta ja koju ununenud kontaktläätsesid otsida. Nautides läätse- ja prillivaba elu, võid jätta kõik need mõtted seljataha!

Kas teadsid, et:

  • Umbes 95% KSA Silmakeskuse töötajatest on naised.
  • Ligi 75% KSA töötajatest on ise Flow 2.0 laserprotseduuri läbinud.
  • ​Üle 15 000 naise on KSAs prillidest vabanenud.
  • Suurepärase nägemise on otsustanud endale kinkida naised väga erinevatelt elualadelt – kontoritöötajad, kondiitrid, treenerid, lauljad, tantsijad, muusikud, õpetajad, näitlejad, meditsiinitöötajad, sportlased, ettevõtjad jne – kõikide nende elukutsete puhul annab hea nägemine suure eelise ja mugavuse!
Oleme oma blogis kajastanud ka mitmete ägedate ja inspireerivate naiste lugusid:
Home » Kuidas muudab silmade laserprotseduur naiste elu paremaks?

ПОДХОДИТЕ ЛИ ВЫ ДЛЯ ЛАЗЕРНОЙ КОРРЕКЦИИ ЗРЕНИЯ?

Уделите 1-2 минуты, пройдите быстрый тест и узнайте! В случае положительного ответа мы БЕСПЛАТНО пригласим Вас на диагностику зрения.

Темы

Klientide kogemused