Las Vegasest KSAsse prillidest vabanema!

Kas tõepoolest võtsid elukaaslased Tatiana ja Konstantin ette teekonna Las Vegasest Eestisse ja tagasi vaid sellepärast, et KSAs prillidest vabaneda? Miks nad seda tegid? Ja kas soovid teada, milline on elu maailma meelelahutusmekas Las Vegases? Miks nad sinna kolisid ja millega seal igapäevaselt tegelevad? Vastused leiad järgnevast blogiloost!

Järgnev blogilugu läheb taas kategooriasse: „Põnevad opitoa jutud!“. Ehk kui kuulsime oma kliendi Tatianaga opilaual lobisedes, et nad lendasid koos elukaaslase Konstantiniga spetsiaalselt Las Vegasest Tallinnasse eesmärgiga just KSA-s prillidest vabaneda, siis teadsime, et tahame rohkem teada! Kuulsite õigesti, nad võtsid ette pika lennu, bookisid Tallinnasse nädalaks hotelli, et rahulikult taastuda, pärast mida taas koju, Las Vegasesse lennata.

Küsisime neilt imestusega, kas nad võtsid tõepoolest nii pika tee ette ainult silmade laserprotseduuri pärast? Tuli välja, et tänasel päeval neid Eestiga enam midagi väga ei seo, seega jah, Eestisse reisiti just sellel eesmärgil! Konstantin läbis 2014. aastal KSA Silmakeskuses Flow 2.0 laserprotseduuri ja nüüd, aastaid hiljem, kui tema elukaaslasel lühinägelikkusest vabanemine päevakorda tuli, oli valikuid kaks – kas teha silmade laseroperatsioon USAs või tulla KSA-sse ja teine variant kaalus nende sõnul tugevalt esimese üle. Seda esiteks sellepärast, et USA kliinikud pakuvad peamiselt lühinägelikkusest vabanemiseks võimalusi lõikega laseroperatsioonide näol nagu LASIK ja Smile. Tatiana tundis aga, et lõikega laseroperatsioon poleks päris tema esimene valik.

Seega, kui Tatiana kuulis Konstantinilt Flow 2.0 laserprotseduuri kohta, mille näol on tegu puute- ja lõikevaba pinnalihvimisega, hakkas just see laserprotseduuri tüüp teda huvitama. Kuna Konstantinil oli suurepärane kogemus antud protseduuriga olemas ja tänaseni on tema nägemine kui kullil, oli see väga suureks mõjutajaks. Samuti oli nende jaoks oluline, et KSA Silmakeskus on pika kogemusega ja väga hea mainega silmakliinik, mille eesotsas on kõrgelt hinnatud silmakirurg dr Ants Haavel. Nendel põhjustel saigi otsus langetatud Eestisse tulemise kasuks!

Küsisime ka selle kohta, milline on USA kliinikute hinnapoliitika laserprotseduuride osas ja kuigi nende jaoks oli otsuse langetamisel oluliseks eelkõige protseduuri tüüp ja kliiniku usaldusväärsus, mitte hind, siis üllatavaks infoks oli see, et USA kliinikute puhul on päris keeruline saada esmast infot laseroperatsiooni maksumuse kohta. Pole üldse tavaline, et kliiniku kodulehelt on leitav laseroperatsiooni fikseeritud lõpphind. Samuti varieeruvad hinnad väga suurel määral. Tõepoolest, tegime kiiret taustauuringut ning USAs võib LASIKU hind jääda vahemikku 1000-4000 dollari silma kohta. Seega KSA kõik hinnas pakett oli nende jaoks samuti boonuseks!

Las Vegas – kas meelelahutusmeka või linn nagu iga teinegi?

Kui mõelda Las Vegasele, siis tõenäoliselt tuleb paljudele esimese asjana silmade ette Las Vegase Strip, kasiinod ja metsik ööelu. Seega polnud meie jaoks just tavapärane kohata inimesi, kes ütlevad, et nende kodulinnaks on Las Vegas. Nii ei saanud me võimalust kasutamata jätta ja uurisime, milline on siis elu Las Vegases? Konstantini sõnul on Las Vegase Strip, mis tavapäraselt paljudele esimese mõttena seoses selle linnaga pähe tuleb, tegelikult vaid väga väike osa Las Vegasest ja suuremas osas linnast elatakse täiesti tavapärast argielu. Kõigepealt muidugi mainisid nad justkui ühest suust, et seal on olulisemalt soojem kui Eestis. Üllatus-üllatus! 🙂 Ja seejärel öeldi, et tegelikult on tegu täiesti normaalse ja tavapärase elukeskkonnaga. Konstantin töötab igapäevaselt programmeerijana ja Tatiana õpib hetkel täpselt samal erialal. Muidugi kasutavad nad ka meelelahutuspealinna võusid ja naudivad Stripil erinevaid showsid, etendusi ja maailma kuulsate artistide kontserte!

Tatiana ja Konstantin kiitsid väga ka sealset loodust ja seda, et looduse eriilmelisusel on neile väga palju pakkuda. Vaid mõne tunnise sõidu kauguselt leiab nii kõrbe, suursuguse Grand Canyoni kui ka Surmaoru, mis on USA madalaim punkt ja kus on püstitatud maailma kuumarekord – 56.7 kraadi. Samuti on lähedal USA Läänerannik, kus on lõputult imekauneid rannalinnu, imelist loodust ja palju parke.

Lisaks selgus veel üks huvitav fakt. Enne Las Vegast oli paar elanud Seattles, aga Las Vegasesse otsustati suuresti kolida ka Konstantini vägagi põneva hobi pärast. Nimelt tegeleb ta astrofotograafiaga ja kõrbe kohal olev selge olev taevas loob hobiga tegelemiseks ideaalsed tingimused!

Jõuludeks nägemine korda!

Kui Tatianalt uurisime, milline oli tema Flow 2.0 laserprotseduuri päev ja kuidas on läinud taastumisnädal, siis ta tunnistas ausalt, et oli laserprotseduurile tulles päris närvis, kuid reaalsuses oli protseduur ise ülimalt kiire. Ta ei tundnud protseduuri ajal ei valu ega ebamugavustunnet. Taastumine oli samuti suuresti selline nagu oli oodata, esimesed kolm päeva oli ebamugavustunne suurem ning ühe korra ta pidi kliinikusse pöörduma, kuna taastumise perioodiks silmale asetatav lääts pisut hõõrus silmas. Sellest hoolimata oli ta väga rahul, et KSA personal oli talle iga tema küsimuse või murega abiks ning hotellist KSAsse olid vaid väike tee jalutada!

Taastumisnädalal jäi Tatianal aega ka esmakordselt Tallinnaga tutvust teha ja ta iseloomustas Tallinnat sõnaga „hubane“. Lumi, tulede säras vanalinn, jõuluturg, väikesed kuusepuused ja armsad kohvikud jätsid talle väga sooja tunde! Ja tal on hea meel, et sai seda kogeda ka siis, kui peamiseks eesmärgiks Eestisse tulles oli silmade laserprotseduuri tegemine. Meie omalt poolt soovime Tatianale kiiret taastumist ja uusi avastusi „uue“ nägemisega igasse järgnevasse päeva ja eriti praegusesse imeilusasse jõuluaega! Ja muidugi – soovime Tatianale ja Konstantile ka turvalist koduteed tagasi Las Vegasesse!

Home » Las Vegasest KSAsse prillidest vabanema!

ПОДХОДИТЕ ЛИ ВЫ ДЛЯ ЛАЗЕРНОЙ КОРРЕКЦИИ ЗРЕНИЯ?

Уделите 1-2 минуты, пройдите быстрый тест и узнайте! В случае положительного ответа мы БЕСПЛАТНО пригласим Вас на диагностику зрения.

Темы

Klientide kogemused

ВНЕСИТЕ В ЖИЗНЬ ЯСНОСТЬ!

Первым шагом к жизни без очков является диагностика зрения Flow 2.0, которая покажет, подходите ли Вы для лазерной коррекции зрения.

ВНЕСИТЕ В ЖИЗНЬ ЯСНОСТЬ!

Первым шагом к жизни без очков является диагностика зрения Flow 2.0, которая покажет, подходите ли Вы для лазерной коррекции зрения.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.