Laulja Gertu Pabbo silmade laserprotseduurist:”See on investeering kogu eluks.”

Märtsikuu alguses läbis KSA Silmakeskuses Flow 2.0 laserprotseduuri imekaunis ja andekas Gertu Pabbo, kes sai paljudele tuntuks saatest „Eesti otsib Superstaari“. Kuidas muutus tema elu ja lauljakarjäär pärast suurt avalikku tähelepanu? Millega tegeleb Gertu nüüd? Ja milline on tema nägemine kaks kuud pärast laserprotseduuri? Saa teada järgnevast blogiloost!

Paljudele oled Sa tuttav saatest „Eesti Otsib Superstaari“, kus 2015. aastal saavutasid Sa teise koha Jüri Pootsmanni järel. Milline oli Sinu tee lauljana enne seda ja kuidas mõjutas populaarne saade Sinu lauljakarjääri?

Minu lauljatee algas üsna varakult. Ma arvan, et olin 6-7-aastane, kui laulukoori kibelesin ning lisaks alustasin ka õe eeskujul muusikakooli teekonda. 11-12-aastasena sain ma aru, et soovin soololauljana kätt proovida ja sealt selle pisiku ka sain. Koos oma lauluõpetaja Novella Hansoniga, sai käidud väga paljudel konkurssidel ja nopitud üsna palju auhindu.

Pärast superstaari saadet toimus minu elus väga palju suuri muudatusi. Alustuseks kolisin Tallinna, mis oli põnev aga samas ka hirmutav. Lisaks toimus väga-väga palju põnevaid projekte, milles mul oli au kaasa teha – alustades suvetuurist Tanel Padari ja Ott Leplandi bändiga, uue singli avaldamine, Eesti Laulul osalemine, lõpetades jõulutuuri ja palju muu põnevaga. Ühesõnaga, alguse sai üks väga põnev ja tempokas, aga ka tohutult raske periood minu elus.

Kuidas on Sinu suhe muusikaga täna? Kas Sa laulad endiselt? Mis koosseisudes ja kus Sind esinemas võib näha?

Minu suhe muusikaga on endine, kuid tuleb tõdeda, et uut muusikat ja ka minu häält raadios liiga tihti ei kuule. Liigun selle suunas, et see viga parandada! Laulan ma endiselt ja mul on ka väga äge koosseis, kellega koos esinemas käime. Seda küll pigem eraüritustel, aga kõik pakkumised on alati teretulnud!

Mida õppisid ülikoolis ja miks selline valik? Kas oled samal erialal ka tegev tööalaselt?

Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli BFM-i integreeritud kunsti, muusika ja multimeedia erialal. Miks selline valik? Minu sooviks oli siduda muusika ja meedia valdkond ning seda see eriala võimaldas, mistõttu tundus see minu jaoks põnevaim variant. Muusika on minu jaoks küll alati olnud väga südamelähedane, aga mul on alati soov olnud ka midagi sinna juurde õppida. Samuti on minu jaoks väga huvitav ka turunduse ja sotsiaalmeedia maailm, mis on hetkel ka minu põhitööks.

Mille tegemist naudid Sa vabal ajal?

Armastan üle kõige reisida, loodust ja rahu nautida ning veeta aega enda pere ja sõpradega!

Lisaks on ja jääb alati minu kireks muusika. Nimetan seda hetkel enda hobiks ja loodan siiralt, et saan seda teha hobina elu lõpuni. Armastan uut muusikat kuulata, ise laulda ja teiste artistide muusikat kuulamas käia - see on alati nii inspireeriv ja tervendav!

Läbisid märtsi alguses KSA Silmakeskuses Flow 2.0 laserprotseduuri. Milline oli Sinu elu prilli- ja läätsekandjana? Mis olukordades lühinägelikkus Sinu elu segas?

Minu elu prilli- ja läätsekandjana oli lõpuks väga tüütu, sest miinus oli juba üsna suur, lausa miinus 4 dioptrit. Ilma prilli või läätseta ei saanud ma kahjuks paljusid asju mugavalt teha. Näiteks nii lihtne asi nagu päikeseprillide kandmine, oli vägagi tüütu. Nagu ilmselt iga lühinägelik inimene teab, siis läätsede kandmine ei ole just kõige mugavam, aga selleks, et saaks suvel päikeseprille kanda, teist varianti väga ei ole. Lisaks vältisin ma pigem hämaras ja vihmase ilmaga autoga sõitmist, sest ei tundnud end nägemise tõttu selles situatsioonis täiesti turvaliselt. Ja muidugi, katsumusterohked olid ka spaade ja saunade külastused.

Mis andis viimase tõuke laserprotseduurile tulemiseks?

Viimase tõuke laserprotseduurile minekuks andiski mulle see, et minu miinus oli juba nii suur, et nägemine ebameeldivalt kehv ning seetõttu oli langenud ka minu elukvaliteet.

Miks valisid selleks KSA Silmakeskuse?

Minu jaoks oli mugavus ja kindlustunne kõige olulisemad! Ehk väga oluline oli see, et kliinik on mulle lähedal ja kui tarvis oleks, saaksin igal hetkel kontrolli minna või arstile helistada. Tegemist oli minu jaoks pigem veidi hirmutava ettevõtmisega ja iga selline väiksemgi asi, mis andis kindlustunnet ja rahustas, oli oluline. Lisaks on KSAs käinud kaks minu väga lähedast sõbrannat, kellest üks on ka minu klaverisaatja. Ei olnud teist valikut, kui see teekond ka ise KSAs läbida!

Mis oli kogu Flow 2.0 laserprotseduuri protsessi juures Sinu jaoks kõige üllatavam?

Ma tegin väga palju eeltööd ja lugesin teiste tagasisidet, kuid olen siiani üllatunud kui kiiresti ja valutult kogu protseduur käis. KSAs olin kokku umbes 1 tunni, millest kõigest 15 minutit läks laserprotseduurile. Protseduur ise oli täiesti valutu, küll veidi ebamugav, aga kui mina, üks suur arstikabineti kartja, selle ära tegin, siis on kõik selleks võimelised!

Milline on Sinu nägemine nüüd, kui laserprotseduurist on möödas pea 2 kuud? Mida on korras silmanägemisega parem teha?

Minu nägemine on 100 %! Ma ütleksin, et kõik igapäevased tegevused on palju lihtsamad ja mugavamad. Lisaks näen värve teistmoodi ja erksamalt, mis on minu jaoks nii uskumatu - kevad ja suvi tulevad sel aastal tunduvalt rohelisemad! Samuti tooksin eraldi välja ka autosõidu ja trenni tegemise, mis on nüüd tunduvalt mugavamad ja meeldivamad tegevused.

Mida ütleksid neile, kes sooviksid väga laserprotseduuri ette võtta, aga kes seda mingil põhjusel veel teinud pole?

Ainult seda, et kui vähegi võimalik, siis mine ja tee see ära! See on investeering kogu eluks.

Home » Laulja Gertu Pabbo silmade laserprotseduurist:”See on investeering kogu eluks.”

ПОДХОДИТЕ ЛИ ВЫ ДЛЯ ЛАЗЕРНОЙ КОРРЕКЦИИ ЗРЕНИЯ?

Уделите 1-2 минуты, пройдите быстрый тест и узнайте! В случае положительного ответа мы БЕСПЛАТНО пригласим Вас на диагностику зрения.

Темы

Klientide kogemused

ВНЕСИТЕ В ЖИЗНЬ ЯСНОСТЬ!

Первым шагом к жизни без очков является диагностика зрения Flow 2.0, которая покажет, подходите ли Вы для лазерной коррекции зрения.

ВНЕСИТЕ В ЖИЗНЬ ЯСНОСТЬ!

Первым шагом к жизни без очков является диагностика зрения Flow 2.0, которая покажет, подходите ли Вы для лазерной коррекции зрения.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.