Professionaalne kickpoksija Andi Uustalu: tunnen lõpuks, et olen tervik

19-aastane professionaalsel tasemel kickpoksiga tegelev viimsilane Andi Uustalu tunneb, et tänu Flow 2.0 protseduurile sai ta poksiringi naasta juba loetud nädalate pärast. Ja teha seda esimest korda elus tundega, et on lõpuks tervik.

“Parim kogemus oli peale operatsiooni esmakordselt poksiringi minemine. Teadsin, et ma ei pea muretsema kontaktläätsede väljakukkumise pärast ning nägin kõike palju teravamalt. Tänu Flow 2.0 laserprotseduurile olen hakanud palju paremini tunnetama distantsi, kordades on paranenud minu reaktsioonivõime ning täpsus,” kirjeldab Andi oma suurt elumuutust, mis on silmanägemise kordategemisega kaasnenud.

Kui varem pidi ta korduvalt astuma poksiringi hirmu ja teadmisega, et varem või hiljem kukuvad kontaktläätsed silmast ja ta peab poksima ilma terava nägemiseta, siis nüüd on see minevik. Andi tunneb, et kogu tema elukvaliteet on paranenud hämmastavalt! “Tänu korras nägemisele on minu taip ning reaktsioonivõime kordades paremad. Sportlasena tunnen ennast kordades võimekama ja osavamana. Tunnen lõpuks, et olen tervik!” õhkab noormees siirast õnne- ja tänutundest.

Terve mu päev sõltus kontaktläätsedest

Andi optilisi prille ei kandnud, vaid eelistas kontaktläätsesid, kuid ega need tema silmade ja elustiiliga kokku ei sobinud. “Mind häiris kontaktläätsede kandmisest tingitud punetus ja ebamugavustunne silmades. Poksimine oli minu jaoks pea võimatu, sest kontaktläätsed tulid kogu aeg välja ja ilma nendeta oli mu reageerimisvõime oluliselt halvem. Ka igapäevaelus olid need suureks koormaks, sest terve mu päev sõltus nendest,” meenutab Andi elu enne Flow 2.0 protseduuri.

Seoses lühinägelikkusega oli tal ka rohkelt naljakaid situatsioone – näiteks ei tundnud ta enam tuttavaid ära. “Ka kõige tavalisemad tegevused olid lühinägelikkuse tõttu häiritud, kuid eks kõige meeldejäävamad situatsioonid olid ikka poksiringis vastasega võideldes. Kui mõnest löögist tingitud riivamise tõttu kontaktläätse silmast tuli, siis oli väga raske kohaneda ja vastasega edasi võidelda.”

Seega polnud silmanägemise korda tegemine Andi jaoks väljakutse või hirmule vastu astumine. Ta teadis täpselt, et tahab selget, teravat ja piirangutevaba nägemist, mis võimaldaks tal tegeleda elus just sellega, millega ise soovib. Kõige pikemalt pani teda mõtlema aga silmakliiniku ja protseduuri meetodi valik. Viimase tõuke KSA Silmakeskuse ja puutevaba Flow 2.0 laserprotseduuri kasuks andis väga hea klienditeenindus.

Pärast protseduuri tuli vabadus

“Mulle räägiti väga detailselt, mida protseduur endast kujutab. KSA pakkus mulle protseduuri, tänu millele sain poksiringi naasta juba loetud nädalate pärast. Tundsin, et minu eest kantakse hoolt ning arvasin KSA parimaks variandiks,” räägib Andi Uustalu ja ei pidanud oma ootustes protseduurile ja ka taastumisele pettuma.

Protseduurijärgselt mäletab Andi hästi, kuidas tundis end esmakordselt vabana. Kui inimene on lühinägelikkusega harjunud, siis ei pruugi arugi saada, kui paljust ilma jääb. “Suutsin näha seda, mida soovisin, sõltumata kontaktläätsedest. See on kirjeldamatu tunne! Nägin loodust ja varje ning see kõik tundus nii uskumatu,” on Andi oma protseduuri ja silmakeskuse valikuga täielikult rahul.

Vaata ka videot!

Home » Professionaalne kickpoksija Andi Uustalu: tunnen lõpuks, et olen tervik

ПОДХОДИТЕ ЛИ ВЫ ДЛЯ ЛАЗЕРНОЙ КОРРЕКЦИИ ЗРЕНИЯ?

Уделите 1-2 минуты, пройдите быстрый тест и узнайте! В случае положительного ответа мы БЕСПЛАТНО пригласим Вас на диагностику зрения.

Темы

Klientide kogemused

ВНЕСИТЕ В ЖИЗНЬ ЯСНОСТЬ!

Первым шагом к жизни без очков является диагностика зрения Flow 2.0, которая покажет, подходите ли Вы для лазерной коррекции зрения.

ВНЕСИТЕ В ЖИЗНЬ ЯСНОСТЬ!

Первым шагом к жизни без очков является диагностика зрения Flow 2.0, которая покажет, подходите ли Вы для лазерной коррекции зрения.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.