Selge nägemine – populaarne jõulukingitus iseendale!

Jõulud ja aastalõpp on alati mõnusalt tihe aeg aastas, mil palju toimumas – kontserdid, jõuluturud, lõputu poodlemine kingituste leidmiseks, jõulupeod ja palju muud toredat. Detsember on alati olnud ka väga töökas kuu KSA Silmakeskuse jaoks, sest rekordarv klientidest seavad sammud meie kliinikusse just sel ajal. Võib tekkida küsimus, miks miinusprillikandjad otsustavad silmad korda teha just nüüd?

KSA optometristi Liisi Möldri sõnul on üheks peamiseks, aga ka kõige praktilisemaks põhjuseks see, et inimestel on jõulude ja aastalõpu paiku tavapärasest natuke vabam graafik. „Pikad pühad tähendavad seda, et laserprotseduurist taastumiseks pole ehk tarvis eraldi puhkust või haiguslehte võtta, vaid saab pühadeperioodi ühendada protseduurist rahuliku taastumisega,” lausub Mölder. “Samuti on paljudel inimestel olemas võimalus teha tööd kodus ja nii saab ise oma taastumist töögraafikuga ühendada.”

Teine peamine põhjus on nii-öelda tähenduslikum. Paljusid on prillid ja läätsed saatnud pikki aastaid ning ühel hetkel otsustatakse, et aitab, ja tehakse endale jõuludeks kingitus: selge nägemine, tänu millele investeeritakse ka elukvaliteedi tõusu, mugavusse ja vabadusse.

Optometrist Liisi hinnangul mängib rolli seegi, et õige pea on tulemas uus aasta. „Kuna paljude jaoks on prillide ja läätsede näol tegu ikkagi lisakohustusega, siis soovitakse prillid jätta vanasse aastasse ning minna tulevasse aastasse „uue nägemisega” ja „uue minaga”. Ehk kui paljud lubavad uuel aastal näiteks hakata hoogsalt trennis käima ja tervislikumalt toituma, siis prillikandjad teevad endale jõuludeks nägemisega seotud kingituse. Ja nii planeeritaksegi laserprotseduuri tegemine jõuluaega, et uueks aastaks oleks nägemine korras!” räägib Mölder.

Optometrist toob välja, et praegu prillidest vabanemise plussiks on tõik, et õues on piisavalt hämar. „Taastumine on lihtsam, kuna otsest päikesevalgust või intensiivset päevavalgust silmad sellel perioodil taluma ei pea. Paljude prillikandjate jaoks on väljakutseks ka veebruaris ja märtsis ees ootavad talvekülmad, sest need võivad muuta silmad kuivaks ja sügelevaks,“ selgitab Mölder.

Samuti on külmade ilmadega pidevaks peavaluks udused või lumised prilliklaasid. „Kui laserprotseduur enne talvekülmasid ära teha, on talveks silmad ideaalselt taastunud ja pilk terav kui kullil. Lumesõda, romantiline udu või pöörane lumetorm ainult ootab nautimist, sest enam pole mingit muret nägemise pärast,“ lisab Mölder.

Jõuluperiood on KSA Silmakeskuses erilisem ka selle poolest, et tihti soetatakse oma miinusprillikandjast lähedasele jõulukingitus just siit: olgu siis selleks Flow 2.0 silmauuringu kinkekaart (mille raames miinusprillikandja saab teada, kas tema silmad on prillidest vabanemiseks sobilikud) või Flow 2.0 laserprotseduuri kinkekaart.

„Kui mõni lähedane on maininud, et talle ei meeldi prille või kontaktläätsi kanda ja ta unistab prillivabast elust, on Flow 2.0 silmauuringu ja laserprotseduuri kinkekaart kindlasti suurepärane ja eriline üllatus jõuluaega!” leiab Mölder.


Kui soovid teha endale elumuutva jõulukingituse või jätta lühinägelikkuse 2022. aastasse, siis tule esimese sammuna Flow 2.0 silmauuringule ja saa teada, kas oled silmade laserprotseduuriks sobilik! Registreeri endale aeg silmauuringuks superhinnaga 29€ (tavahind 69€) endale ЗДЕСЬ! Flow 2.0 silmauringu näol on tegu ilmselt kõige põhjalikuma silmauuringuga, mida eales läbinud oled, lisaks ootab Sind optometristi konsultatsioon, 5* klienditeenindus ja mõnus atmosfäär.

Home » Selge nägemine – populaarne jõulukingitus iseendale!

ПОДХОДИТЕ ЛИ ВЫ ДЛЯ ЛАЗЕРНОЙ КОРРЕКЦИИ ЗРЕНИЯ?

Уделите 1-2 минуты, пройдите быстрый тест и узнайте! В случае положительного ответа мы БЕСПЛАТНО пригласим Вас на диагностику зрения.

Темы

Klientide kogemused

ВНЕСИТЕ В ЖИЗНЬ ЯСНОСТЬ!

Первым шагом к жизни без очков является диагностика зрения Flow 2.0, которая покажет, подходите ли Вы для лазерной коррекции зрения.

ВНЕСИТЕ В ЖИЗНЬ ЯСНОСТЬ!

Первым шагом к жизни без очков является диагностика зрения Flow 2.0, которая покажет, подходите ли Вы для лазерной коррекции зрения.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.