Silmadele ohtlikud vahtpeod

Kuna masinad pritsivad peolistele vahuseid mulle, võivad nautlejad, kelle nägu on täis seebimulle, kannatada kipitavate, põletavate silmade all, rääkimata kukkumistest, mis võivad juhtuda siis, kui põrand läheb libe ja inimesed ei näe, kuhu nad lähevad. sest nad tantsivad läbi vahuse pilve.

Umbes 40 inimest otsis pärast Floridas toimunud vahupidu silmavigastuse tõttu kiirabi. Klubikülastajad kirjeldasid tugevat silmavalu ja ajutist pimedust.

Üks kiirabiarst, kes on näinud trendi populaarsuse kasvu, ütleb, et peod on potentsiaalselt ohtlikud. Ametnikud ei tea, mis Florida klubis täpselt valesti läks, kuid on võimalik, et kontsentreeritud seepi ei lahjendatud õigesti.

Mullipeol võib seebis sisalduv kemikaal ärritada silmi, nagu ka basseinist pärinev kloor või mullivanni kipitus, mis satub silma. Silmavigastustest sagedasemad on aga kukkumised, mis juhtuvad seetõttu, et inimesed ei näe, mis on nende all vahuga kaetud põrandal. Vaht võib põhjustada ka iiveldust ja oksendamist, kui liiga palju sisse hingata või alla neelata.

Loe juhtunu kohta lähemalt  kesklinn .

Home » Silmadele ohtlikud vahtpeod

ПОДХОДИТЕ ЛИ ВЫ ДЛЯ ЛАЗЕРНОЙ КОРРЕКЦИИ ЗРЕНИЯ?

Уделите 1-2 минуты, пройдите быстрый тест и узнайте! В случае положительного ответа мы БЕСПЛАТНО пригласим Вас на диагностику зрения.

Темы

Klientide kogemused

ВНЕСИТЕ В ЖИЗНЬ ЯСНОСТЬ!

Первым шагом к жизни без очков является диагностика зрения Flow 2.0, которая покажет, подходите ли Вы для лазерной коррекции зрения.

ВНЕСИТЕ В ЖИЗНЬ ЯСНОСТЬ!

Первым шагом к жизни без очков является диагностика зрения Flow 2.0, которая покажет, подходите ли Вы для лазерной коррекции зрения.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.