Talv on hea aeg nägemise parandamiseks

Jõulud, aastavahetus ning jaanuari algus on aeg, mil tihtilugu on tööl rahulikum ning paari lisa puhkusepäeva võtmine on täiesti võimalik. Seetõttu vabanevad paljud inimesed just sel perioodil oma lühinägelikkusest.

Flow 2.0 protseduurist taastumiseks oleks tarvis 7-päevast puhkeperioodi. Kuigi mõne jaoks võib tunduda see pikk aeg, on paljud meie patsiendid olnud selle aja eest väga tänulikud, sest nad on saanud tõeliselt puhata, magada ning endale uut energiat koguda.

Juba aastaid on jõulud olnud KSA’s kõige kiirem aeg, sest tudengitel on siis koolist paus, paljud väliseestlased on kodumaad külastamas ning mitmed teisedki saavad sel perioodil endale puhkusepäevad protseduuriks taastumiseks. Lisaks veel riiklikud vabad päevad, mis otsuse tegemisele kaasa aitavad.

Inimesed, kes vajavad suvel oma hobide ja harrastustega tegelemiseks täielikku vabadust ning sõltumatust, eelistavadki oma nägemisprobleemiga tegeleda talvisel ajal. Prillidest ja kontaktläätsedest vabanemine on mitmete jaoks unistuse täitumine, aga unistuste täitumiseks on vaja ka ise aktiivne olla. Oleme märganud, et detsember ja jaanuar on kuud, mil uuringutele tulijaid ja Flow 2.0 protseduuri tegijaid on oluliselt rohkem, sest need ajad on seotud unistuste, soovide ja uue algusega. Kui tore on alustada uut aastat unistuse täitumisega!

Nii et kui mõtlete alustada oma unistuste täitmisega ning vabaneda uue aasta alguses oma prillidest või kontaktläätsedest, siis on teil mõistlik juba praegu tulla põhjalikele silmauuringutele.

Silmauuringute tutvumishind on aasta lõpuni 34,50 eurot ning nende jooksul tehakse teile tõenäoliselt kõige põhjalikumad silmauuringud, mida läbinud olete. Mitmed meie diagnostikaseadmed on Eestis ainulaadsed, andes teie silmadest kõige parema ülevaate. Uuringud kestavad tund-poolteist ja see ei kohusta teid millekski. Kui sobite Flow 2.0 protseduuriks ja olete meilt “rohelise tule” saanud, siis saate ise valida, kas ja millal oma silmanägemist korrigeerite.

Home » Talv on hea aeg nägemise parandamiseks

ПОДХОДИТЕ ЛИ ВЫ ДЛЯ ЛАЗЕРНОЙ КОРРЕКЦИИ ЗРЕНИЯ?

Уделите 1-2 минуты, пройдите быстрый тест и узнайте! В случае положительного ответа мы БЕСПЛАТНО пригласим Вас на диагностику зрения.

Темы

Klientide kogemused

ВНЕСИТЕ В ЖИЗНЬ ЯСНОСТЬ!

Первым шагом к жизни без очков является диагностика зрения Flow 2.0, которая покажет, подходите ли Вы для лазерной коррекции зрения.

ВНЕСИТЕ В ЖИЗНЬ ЯСНОСТЬ!

Первым шагом к жизни без очков является диагностика зрения Flow 2.0, которая покажет, подходите ли Вы для лазерной коррекции зрения.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.