20 küsimust Hensugustale!

Mõned kuud tagasi vabanes KSA Silmakeskuses miinusprillidest Henri Karpov, kelle positiivne energia ja mõnus huumor ei jäta kedagi külmaks! Kui see nimi on võõras, siis kindlasti on tuttavam nimi Hensugusta! Henri Karpov aka Hensugusta on üks Eesti populaarseim sisulooja, kes lahutab igapäevaselt kümnete tuhandete inimeste meelt läbi oma TikToki ja Youtube kanalite. Ja ta ei tee seda niisama nalja pärast, vaid on suutnud luua oma armastatud hobist vägagi eduka töö. Istusime Hensugustaga korraks maha ja küsisime temalt 20 küsimust, nii tema elu kohta üldiselt kui ka selle kohta, mis teda KSA Silmakeskusega seob. Head lugemist!

1. Kuidas Sa tutvustaksid ennast inimesele, kes ei ole Sinust midagi kuulnud?
Olen 26-aastane sotsiaalmeedia sisuloojast kutt Tartumaalt, kes seilab elumerelainetes ja on teinud seda, mis on paljude soov – muuta enda hobi armastatud tööks!

2. Kas oleksid väiksena uskunud, et töötad kunagi täiskohaga sisuloojana?
Kindlasti mitte, sest sisuloojate asemel jälgisin ma sel ajal telekast Teletupsusid ja Vanasid & Kobedaid ning arvasin, et töötan tulevikus nagu mu isagi A. Le Coqis. Maie ja Valdur olid minu influencerid!

3. Milline on Sinu tavaline päev?
Minu tavaline päev koosneb suuresti pere ja sõpradega koos olemisest. Samuti on tavaliselt minu päevas meilidele vastamine, videoideede välja mõtlemine, ülemõtlemine ja mõne telesarja vaatamine.

4. Mida armastad enim oma töö juures?
Ma armastan loomingulist protsessi ja kõige rohkem selle tulemuse saavutamist. Ja just seda, mis emotsioone see inimestes tekitab, kui lõpptulemuse postitan.

5. Mis on suurimad väljakutsed Sinu töö juures?
Suure tähelepanu all olemine, originaalsete ideede genereerimine ja sõna “suunamudija”, sest mulle üldse ei meeldi see sõna ning millegi mudija ma ka ei taha olla.

6. Mis on Sinu hobid? Kuidas puhkad ja lõõgastud?
Minu hobid ja lõõgastumine käivad käsikäes ehk suvel olen rannas, sügisel tõenäoliselt metsas seenel, talvel püüan jääl kala ning kevadel pistan näpud mulda ja teen aiatööd.

7. Kui vanalt said esimesed prillid ja kuidas sa sellesse tollal suhtusid?
Prillid sain ma siis, kui olin vist neljandas klassis. Samaaegselt sain ka breketid ning mul olid kõik viied. Ehk tolle aja järgi võis seda pidada nohiku täispaketiks. Algselt kandsin ma prille ainult koolis ja esialgu olin ma isegi sillas prillide saamisest. Kui hiljem aga aru sain, et pean neid koguaeg kandma, muutus asi tüütuks!

8. Kas eelistasid kanda prille või kontaktläätsesid?
Sellega oli naljakas lugu – nimelt ma tahtsin väga läätsesid kanda, aga tuli välja, et mu silma kuju on liiga “kumer”, kui ma õigesti seda väljendit mäletan, ning minule sobivaid läätsesid polnudki müügil. Mõtlesin, et no tore, muidugi pean just mina olema üks nendest inimestest maailmas, kellele läätsed ei sobi.

9. Kui kehv Su nägemine oli? Räägi mõni piinlik või lõbus lugu.
Ma tean, et paljude tuttavatega võrreldes ei olnud mu nägemine ülimalt kehv, aga mulle sai saatuslikuks suvel üks intsident, kus ma jõudsin järeldusele, et ma ikkagi ei näe väga hästi. Olin sõprade pulmas, kus võtsin prillid ära, sest need olid tüütud ja mõtlesin, et jooksen viljapõllu äärde pilti tegema. Võtsin suure hoo sisse ja jooksin nagu Rasmus Mägi. Vaatasin, et väike kraav on veel ees ja hüppan. Järgmine hetk aga lendasin poole hüppe pealt maha nagu jahukott. Mu ees oli olnud seiklusraja laskumistross, mida ma ei näinud ning mis jäi otse mu kaela ette. Ülejäänud pulmapeo oli mu kael tulipunane, kuid õnneks pääsesin ikkagi lihtsamate vigastustega.

[TIKTOK VIDEO]

10. Mis andis viimase tõuke silmade laserprotseduuriks?
Eelnev lugu!

11. Miks valisid KSA Silmakeskuse?
Mu enda isa ja sõbrad on KSAs samuti laserprotseduuri läbinud ning seda kiitnud. Usaldan omasid!

12. Kuidas kirjeldaksid laserprotseduuri päeva?
Ilm oli vahelduva pilvisusega ja puhus õrn läänetuul. Okei, okei! Ajasime Ladina-Eestis autole hääled sisse ja sõitsime Tallinnasse. Ma ei olnud kusjuures üldse millegipärast närvis, mis ei käi mu karakteriga tavaliselt kokku.

13. Millest te dr Ants Haaveliga protseduuri laual rääkisite?
Ausalt öeldes ega väga pikalt ei saanud lobiseda, sest see oli kiire protseduur. Ta küsis minu töö kohta ja mina Flow 2.0 laserprotseduuri ning tema töö kohta.

14. Mis Sind kõige rohkem üllatas kogu silmade laserprotseduuri protsessi vältel?
Ma tõesti arvasin, et ma tunnen, et mu silmadega midagi tehakse, aga ei miskit!

15. Milline oli Sinu jaoks laserprotseduurist taastumine 10 punkti skaalal? (1 on väga raske ja 10 on nagu jalutuskäik pargis)
Üheksa, sest mul ei olnud raskemat kolmandat päeva, ega kuiva silma tunnet ja üleüldse oli ainus ebamugavus minu jaoks protseduurijärgsed 3-4 tundi, mil silmad vesistasid.

Samas, mul oli kodus väga igav, kuulasin Õnne 13, mitte ei vaadanud, mis oli väga huvitav kogemus. Lisaks sellele lohistasin matkatooli muudkui mööda aeda ringi, et aega parajaks teha. Kokkuvõttes oli väga lihtne taastumine.

16. Milline oli Sinu esimene wow-hetk oma uue nägemisega?
See oli öösel, kui sõpradega kümblustünnis olime ning pilgu taevasse viies, nägin ma tähti. Väike pisar tuli silma!

17. Kirjelda kolme sõnaga, milline on Su nägemine täna kui protseduurist on möödunud natuke üle 2 kuu?

  • Vabastav
  • Uskumatu
  • Kullipilk

18. Mis tegevused on korras nägemisega igapäevaselt nauditavamad/mugavamad?
Autoga sõitmine ilma, et mul raamid ümber oleks. Linnas ja üritustel kaugelt tuttavate äratundmine. Seenel ja kalal käimine.

19. Kas soovitaksid Flow 2.0 laserprotseduuri ja KSAd ka teistele? Miks?
Kahe käega soovitan! See kõlab küll klisheelikult, aga see on tõesti elumuutev. Samuti võid arvestada sellega, et kogu protessi jooksul hoolitsetakse sinu eest KSA tiimi poolt väga hästi.

20. Mida ütleksid neile, kes unistavad oma nägemise korda tegemisest, aga pole veel mingil põhjusel seda sammu ette võtnud?
Kes ei riski, see kooki ei söö (või ei näe).

Home » 20 küsimust Hensugustale!

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.