Eelised klaasivabalt sporditegemisel

Parem perifeerne nägemine. Kuigi spordiprillid võivad olla suurte, ümberkeeratud objektiividega, on enamikul retseptiprillidel väikesed, suhteliselt lamestatud läätsed ja väikesed raamid. See piirab oluliselt perifeerset nägemist, mis on paljude spordialade jaoks hädavajalik.

Takistusteta vaateväli. Klaasivaba nägemine pakub laia, takistusteta vaatevälja, kuna prilliraamid ei blokeeri ega moonuta seda, mida näete. Saate rohkem ümbrust näha ja reageerida kiiremini objektidele, mis teile lähenevad, ja teistele mängijatele teie ümber. Samuti saate lihtsamini näha ja reageerida maapallidele või muudele objektidele oma jalge ees.

Vähem udu tekkimise või pritsimise tõenäosust. Erinevalt prillidest jäävad kontaktläätsed või teie enda loomulikud silmad pärast Flow 2.0 protseduuri tavaliselt selgeks, sõltumata keskkonnast või ilmastikutingimustest, nagu vihm.

Vähem vigastuste tõenäosust. Prillid võivad kõva löögi korral puruneda ja põhjustada silmavigastusi, kuid kontaktläätsed ei tee seda.

Stabiilsem nägemine. Kui kannate prille, võite tunda, kuidas raamid iga sammuga veidi liiguvad. Samuti võite prillidega joostes nägemishäireid kogeda. Kontaktläätsede või mitte-lõikavate Flow 2.0 silmaoperatsioonide korral ei pea te muretsema ka selle pärast, et prillid libisevad ninale või kukuvad maha.

Paremini sobivus ohutusvarustusega. Spordialadel, mis nõuavad peavarustust või kaitseprille, ei sega kontaktläätsed nende ohutusvahendite sobivust ega mugavust.

KSA Vision Clinic pakub konsultatsioone spordinägemise jaoks ning teeb mitte-lõikavaid mitte-puutuvaid Flow 2.0 laseroperatsioone, mis on mõeldud eelkõige spordi ja aktiivse eluviisi harrastajatele. Flow laserprotseduur on kõige kaasaegsem alternatiiv LASIK-ile ja Femto LASIK-ile, pakkudes kärbitud sarvkestaga protseduure viimase aja parimatest.

Home » Eelised klaasivabalt sporditegemisel

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.