10 põhjust, miks teha oma nägemine korda just KSAs.

Vahel meilt küsitakse, et miks peaks inimene valima prillidest vabanemiseks just KSA Silmakeskuse. Vastame sellist stiili küsimustele alati ühtmoodi – keegi ei pea valima KSA’d. Eestis ja välismaal on teisigi kliinikuid, kus laserprotseduure teostatakse. Iga inimene teeb oma valikud tuginedes talle olulistele kriteeriumitele. Ühe jaoks on kõige olulisem võimalikult odav hind. Teine lähtub eelkõige kvaliteedist. Kolmas väärtustab kliinikus kasutatavat tehnoloogiat.

Toome välja 10 asja, mille üle oleme KSA 15-aastase ajaloo jooksul kõige uhkemad. Iga inimene saab seejärel ise otsustada, kas need kriteeriumid on olulised ka talle.

1. 15 aastat kogemust, oskuseid ja koolitatud personali

Tänu pikaajalisele kogemusele on meie süsteemid ja protsessid usaldusväärselt paika loksunud. Väärtustame personali kõrget ja pidevalt täienevat kompetentsi, meie optometristid, opiõed ning klienditeenindajad käivad mitu korda aastas end täiendkoolitamas.

2. Flow 2.0 lõike- ja puutevaba laserprotseduur ning tipptasemel tehnoloogia

Flow 2.0 pole mitte ainult lõikevaba laserprotseduur, vaid lausa puutevaba. Silma ei puuduta ega tehta ühtegi sisselõiget! See on saavutatav ainult tänu Saksa tipptehnoloogiale, mida kasutavad parimad ja hinnatuimad kliinikud üle maailma.

3. Patsientide kiire taastumine ja tagasi pöördumine aktiivse elustiili juurde

Üks põhjus, miks oleme truud just Flow 2.0 lõike- ja puutevabale meetodile on patsientide kiire taastumine ja võimalus pöörduda tagasi oma aktiivse elustiili juurde. Vaid nädal pärast protseduuri võib tegeleda kõigega – kontaktsport, ujumine, langevarjuhüpe jne. Silmade pärast muretsema ei pea, sest hilisemad komplikatsioonid tänu lõike- ja puutevabale meetodile on äärmiselt harvad.

4. Üle 30 000 tehtud laserprotseduuri ja üle 200 000 silmauuringu

KSA Silmakeskus on kogu oma 15 tegutsemisaasta jooksul olnud patsientide poolt soojalt vastu võetud. Tänu sellele on meil alati palju tööd ja praeguseks tehtud üle 30 000 laserprotseduuri. Silmauuringute arv on veelgi kõrgem, ületades lausa 200 000 piiri.

5. Suurepärane diagnostiline võimekus

Aastate jooksul oleme pidevalt investeerinud oma silmauuringute diagnostikaseadmetesse ning võime uhkusega öelda – meil on üks parim silmade diagnostikapark Eestis. Erakliinikuna saame endale lubada pidevat seadmete uuendamist ja viimase peal tehnoloogia kasutamist. Tänu maailmatasemel diagnostikavõimalustele suudame kontrollida igas vanuses inimeste silmatervist.

6. Hoolikas ja kriitiline patsientide valik

Näeme suurepäraste tulemuste ja patsientide hoolika valiku vahel tugevat seost. Tänu tipptasemel diagnostikaseadmetele saame olla kindlad, et anname Flow 2.0 laserprotseduuriks rohelise tule õigele patsiendile. Meie Flow 2.0 korduvprotseduuride vajaduse protsent on madal ning see vajadus esineb vaid 2-3 % patsientidest. Flow 2.0 laserprotseduuril on 5-aastane garantii, mis tähendab seda, et kordusprotseduur on 5 aasta jooksul patsiendile tasuta.

7. Kõik hinnas pakett patsientide südamerahuks

Patsientide südamerahuks pakume prillidest vabanemise teenust ainult täispaketina, kus hinna sisse kuuluvad eel- ja järelkontrollid, vajalikud tilgad ja ravimid, protseduurist taastumiseks, päikeseprillid ja taksotransport laserprotseduuri päeval ning alati kättesaadav klienditeenindus. Meie juures varjatuid kulusid ja “üllatusena” tulevaid arveid pole!

8. Kvaliteetne järelteenindus

Protseduuri õnnestumiseks peab panustama nii KSA meeskond kui patsient ise. Selleks, et opist taastumine oleks sujuv, turvaline ja mugav, oleme loonud tõhusa järelteenindussüsteemi. Lisaks ootame igat patsienti tasuta silmade järelkontrolli 3 aasta jooksul pärast protseduuri tegemist.

9. Hubane atmosfäär, kus tunned end hästi

Oleme andnud endast kõik, et inimesed tunneksid end meie juures hästi. Sind ootab kaasaegne, puhas ja esmaklassiline atmosfäär nii meie Tallinna kui Tartu kliinikutes. Tasuta vesi, kohv, mahlad ja väike magus kommi amps koos alati naeratava meeskonnaga on muutunud meie külalislahkuse standardiks.

10. Klientide väärtustamine läbi maailmatasemel klienditeeninduse

Iga uksest sisse astuv inimene on meie jaoks kui sõber, kellest peame lugu ning keda on meil siiralt hea meel näha. Oleme kogu kliendi teekonda analüüsinud koostöös rahvusvahelise klienditeeninduse spetsialistiga, muutmaks patsiendi kogemust KSA Silmakeskuses maksimaalselt mugavaks, positiivseks ja kõrgetasemeliseks.

Kui soovid teada, kas oled sobilik miinusprillidest vabanemiseks KSA Silmakeskuses, tule esimese sammuna laserprotseduuri sobivusuuringule. Registreeri Flow 2.0 silmauuringule SIIN.

Home » 10 põhjust, miks teha oma nägemine korda just KSAs.

Take our quick quiz to find your path to glasses-free living

Take our 2-minute test to see if laser eye surgery can unlock a new world of clear vision for you.

Teemad

Customer experiences

Embrace a brighter world, free from glasses and contacts

Step into a life of visual freedom and discover is laser eye surgery is right for you with a appointment

Embrace a brighter world, free from glasses and contacts

Step into a life of visual freedom and discover is laser eye surgery is right for you with a appointment

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.