5 nõuannet, kuidas muuta soojamaareis ideaalseks

Talv on aeg, mil Eestimaa ilm on väljakutsuv – pime, vähese päikesevalgusega ning üsnagi külm. Paljud igatsevad sel perioodil valgust, päikest, soojust ja puhkust ning lendavadki soojamaareisile. Jagame nõuandeid ja nippe, kuidas muuta oma soojamaareis ideaalseks.

1. Vii end kurssi kohapealse eluga

Jätke ka põnevat avastamisruumi ehk liiga detailselt pole vaja end sihtkohaga kurssi viia, aga tähtsamad asjad tasuks rahuliku meele ja enesekindla oleku hüvanguks juba kodus olles üle vaadata. Näiteks peaksid teadma, mis raha kohapeal käibel on, kas seda on mõttekas vahetada seal või Eestis, kui levinud on kaardimakse võimalused ning mis ilm on tulekul. Samuti tee endale selgeks, kas vajad ka viisat.

2. Tasakaalus ekskursioonid ja puhkuseaeg

Kui vedeled nädal aega palmi all, siis võib see meid, aktiivseid eestlasi, isegi rohkem väsitada. Kui aga oled kogu puhkuse erinevatel ekskursioonidel, siis võib tekkida tunne, et puhata justkui ei saanudki. Hoia aktiivne ja passiivne puhkus teadlikult tasakaalus, et saaksid ikka tõeliselt puhata.

3. Hoolitse oma silmade eest

Ere päike ning peegeldav ja soolane merevesi võivad silmadele olla ootamatult koormavad. Kui tunned, et pead liiga palju kissitama, siis kanna kvaliteetsete klaasidega päikeseprille. Soolast vett saad silmadest ära puhta veega silmi pestes. Heaks abimeheks on ka kübarad ja nokaga mütsid, mis hoiavad silmi varjus.

4. Mõelge läbi kontaktläätsede ja prillide kasutamine

Puhkus on aeg, mil tunned heast nägemisest vast kõige rohkem puudust. Kontaktläätsede kandmine rannas võib olla ebamugav, sest õhk ja tuul võivad silmi kuivatada. Samuti ei saa läätsedega sukelduda ega supelda, sest need võivad silmast ära tulla. Ka prillide kandmine on tülikas, sest päikese käes olles võivad näole jääda prillidest randid. Laintes hullaminegi on prillidega keeruline, sest need võivad ju laintesse kaduda. Ehk on mõttekam prillidest ja läätsedest üldse loobuda?

5. Päikesekreem kaasa

Öeldakse, et päike on kehale ohutu nii kaua, kuni ei teki põletust. Naudi päikest, kuid hoia ka oma nahka ja organismi. Päikesekreemina kasuta aga looduslikke õlisid ja määrdeid. Näiteks kaitsevad nahka väga hästi vaarikaseemne-, porgandi-, nisuidu- ja avokaadoõli, aga ka teada-tuntud kookosõli ja isegi oliiviõli.

Kasulik soovitus: kui planeerid soojamaareisi, siis tea, et Flow protseduuri kõik elustiilipiirangud lõppevad juba 7 päeva möödumisel. Ehk loobudes täna prillidest-läätsedest, võid juba nädal aja pärast meres hullata, sukelduda ning segamatult päikeseprille kanda!

Mõtle hoolega oma reis läbi – ehk on ideaalse puhkuse üheks komponendiks hea nägemine?

Tule silmauuringule, et vaadata, kas kvalifitseerud Flow laserprotseduuriks.

Home » 5 nõuannet, kuidas muuta soojamaareis ideaalseks

Take our quick quiz to find your path to glasses-free living

Take our 2-minute test to see if laser eye surgery can unlock a new world of clear vision for you.

Teemad

Customer experiences

Embrace a brighter world, free from glasses and contacts

Step into a life of visual freedom and discover is laser eye surgery is right for you with a appointment

Embrace a brighter world, free from glasses and contacts

Step into a life of visual freedom and discover is laser eye surgery is right for you with a appointment

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.