Henri Heiste: “Julgen öelda, et laserprotseduuri läbimisega on minu elu muutunud!”

Saage tuttavaks: noor, aktiivne ja seiklushimuline maailmakodanik Henri Heiste.

Henri nimetab nimetab ennast maailmaavastajaks, on noor, aktiivne ja liikuv inimene. Elanud, töötanud ja reisinud on noormees viimastel aastatel palju just väljaspool Eestit, millest kaks suurepärast aastat veetis Austraalias. Henri hobideks on reisimine, jõusaalitreeningud ja jooksmine. “Mulle pakuvad huvi uued ja põnevad spordialad ja kõikvõimalikud sportlikud tegevused, näiteks viimasel ajal olen enda jaoks avastanud ekstreemjooksud. Viimati panin ennast proovile juunikuus toimunud Kõva Mehe Jooksul.”

 1) Mis motiveeris Sind prillidest vabanema?

Henri: “Mulle ei meeldinud prille kanda ja ma ei tundnud ennast neid kandes kunagi hästi. Kuigi mu nägemine oli tänu prillile palju parem, siis kui neid just väga vaja polnud, võtsin need alati esimesel võimalusel eest ära. Lisaks oli tüütu pidevalt meeles pidada, et prillid oleksid kaasas. Ka sporti tehes olid prillid ainult segavaks faktoriks. Prillidest vabanema motiveeris kindlasti ka see, et laserprotseduuri läbinud sõprade ja tuttavatega suheldes väitsid kõik kui ühest suust, et see on olnud nende elu parim investeering iseendasse. Nüüd väidan ise täpselt sama.”

2) Mis on Sinu elus pärast laserprotseduuri läbimist muutunud?

Henri: “Julgen öelda, et laserprotseduuri läbimisega on minu elu muutunud. Stress nägemise pärast on kadunud, sest minu nägemine on ideaalne! 🙂 Ma panen palju rohkem enda ümberolevat tähele ja igapäevaselt üllatan iseennastki nähes kaugel olevaid objekte ilma prillideta. See on väga hea tunne!
Olen ülimalt rahul, et läbisin Flow 2.0 laserprotseduuri just KSAs, sest minu arvates ei ole silmad midagi sellist, mille pealt kokku hoida ja riske võtta. Sain parima teeninduse ja tulemuse. Aitäh!”

Home » Henri Heiste: “Julgen öelda, et laserprotseduuri läbimisega on minu elu muutunud!”

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.