Ilusate naeratuste looja Aleksandra Fazlutdinova

Eelmise aasta lõpus oli meil rõõm kohtuda hambaarsti dr Aleksandra Fazlutdinovaga, kes läbis enne aastavahetust KSAs Flow 2.0 laserprotseduuri. Aleksandra suureks kireks on ilusate ja säravate naeratuste loomine ning tema igapäevase töö tehnilisem osa hõlmab hambaravi, juureravi, implantatsiooni, aga ka esteetilist hambaravi ehk täidiseid, kroone, laminaate ja muud säärast. Oma töös on ta väga hoolas, punktuaalne ning alati parima tulemuse saavutamisele orienteeritud. “Alati hindan kogu hammaskonda tervikuna, et tagada õige hambumus, funktsionaalsus ning esteetika,” kirjeldab Aleksandra end. Meie jaoks kõlab igatahes põnevalt!

Prillikandja oli Aleksandra juba seitsmendast klassist – umbes sellest ajast, mil ilmusid kõikvõimalikud tahvelarvutid ja paljud muud digiekraanid. Eriti häirivaks osutusid prillid hilisemas elus töö tegemisel. Aleksandra on veendunud, et maski ja prillide kandmine ei käi kokku – neid kandes muutusid prilliklaasid alati uduseks, halvendasid nägemist ning loomulikult tekitas see lisastressi. Alati oli ka tunne, nagu midagi oleks silmade ees.

Londoni panoraam läbi telefoniekraani

Huvitavaid seikasid prillide kandmise ajast on nii selliseid, mis toovad muige suule, kui ka veidi vähem naljakaid. Näiteks kord unustas Aleksandra prillid auto juhtimise ajaks ette panna. Sõidu ajal ei saanud naine alguses kohe arugi, miks ta mitte midagi ei näe ja miks kõik nii udune on. Alles minutid pärast rooli istumist meenus, et prillid jäid kotti. Teinekord oli Aleksandra talvepuhkuse ajal Londonis Sky Garden’it külastamas. Kuulsal turismiatraktsioonil käib kõik täpselt graafiku järgi – broneeritud ajast varem või hiljem ei saa minna. Nii tuligi Aleksandra õigeks ajaks kohale, seisis järjekorras, läbis kõik kontrollpunktid ning sõitis liftiga kõrgustesse. “Ja teate mis? Ma unustasin sel päeval prillid maha ja ei näinud absoluutselt mitte midagi! Ilusat Londoni panoraami nägin ainult telefoni kaudu, kui suumisin kaamera pilti. Loomulikult nüüd, pärast operatsiooni, on minu eesmärk tagasi minna ja ikkagi näha seda ilusat vaatepilti oma silmadega, mitte läbi prillide,” muljetab Aleksandra.

Viimase tõuke protseduuriks sai naine just koroonapandeemia ajal, mil maskiga poes käies ei näinud ta õieti midagi – kõik oli udune. See oli tema jaoks väga ebameeldiv aeg, mis õnneks nüüd on lõppenud. Tänaseks on meeldiv lausa hinnasilte ilma prillideta näha!

Jutuajamine protseduuri ajal

Opipäev möödus paremini kui Aleksandra ette oskas kujutada. “Protseduur ise kestis maksimaalselt 10 minutit, oli täiesti valutu ja protseduuri ajal rääkisime me dr Haaveliga arsti igapäevatööst ning mikroskoobist. Kujutate ette, et protseduuri ajal oli mul nii mugav olla, et ma sain veel juttu ajada?” imestab Aleksandra rõõmsalt. “Ausalt öeldes, mulle tundub, et KSA on silma laserprotseduuride liider ja mul ei olnudki mõtteid kuhugi veel minna. Minu jaoks oli kõige tähtsam, et protseduur oleks lõikevaba ja valutu. See kõik sai leitud just KSAs. Otsus oli väga lihtne ja kiire. Hetkel saan öelda, et see oli minu parim investeering oma tervisesse,” on Aleksandra veendunud.

Taastumine kulges valutult ja seda Aleksandra sõnul kartma ei peaks. Paaril ööl pärast protseduuri oli pisut ebameeldiv, aga kuna kõigest oli eelnevalt teavitatud, siis ärevust ei tekkinud. Tagasi tööle sai naasta juba kahe nädala pärast. Kuna Aleksandra ameti puhul on tegemist teravust ja täpsust nõudva peentööga, siis andis ta ka endale rohkem aega taastumiseks. Muidu võinuks tema sõnul tööle asuda juba nädala pärast.

Tulemus tasub end ära

Tänaseks päevaks on noore naise elu täielikult muutunud. Enam ei mäleta ta ebamugavaid prille ninal ja kõrvadel, uduseid prilliklaase ega läätsedest tingitud silmade kuivust. Ka abikaasa muigab, et kodu on puhtam kui kunagi varem.

Kui uurida, mida soovitada inimestele, kes alles kaaluvad laserprotseduuri, vastab Aleksandra: “Hirmsat seal mitte midagi ei ole, laser töötab reaalselt paar sekundit. Kui küsite, et kas vajaduse korral ma kordaksin seda protseduuri, siis vastus oleks kindel jah. Protseduuri tulemus on kindlasti seda väärt.” Meil on ütlemata suur rõõm kuulda nii positiivset tagasisidet. Soovime Aleksandrale palju tööalaseid saavutusi ning et peagi saab teoks ka plaan Londoni imelist panoraami uuesti vaatama minna!


Hea lugeja – kui soovid samuti teada, kas oled sobilik miinusprillidest vabanemiseks, siis tule esimese sammuna Flow 2.0 silmauuringule. Broneeri nüüd aeg SIIN! Sind ootab lisaks ülipõhjalikule silmauuringule optometristi konsultatsioon, 5* klienditeenindus ja mõnus atmosfäär!

Home » Ilusate naeratuste looja Aleksandra Fazlutdinova

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.