Kas sinu 2021. aasta lubaduste hulka kuulub prillidest vabanemine?

Uus aasta on alanud ja paljud on otsa vaadanud oma eesmärkidele, soovidele ja unistustele. Aga nagu öeldakse, siis soov ilma plaanita on ainult unistus. Kui sinu üks 2021. aasta lubadus on miinusprillidest vabanemine ja tänu sellele oma elukvaliteedi tõstmine, siis tuleb asuda tegutsema! Anname ülevaate, millega peab arvestama silmade laseroperatsiooni ette võtmisel.

Esialgu võib silmade laserprotseduuri tegemine tunduda suure ja hirmutava kohustusena, aga tegelikult on silmade korda saamine lihtsam, kiirem ja meeldivam protsess kui enamus arvab. Möödas on need ajad, kui nägemise korrigeerimiseks pidi tingimata silma sisselõike tegema, tekitades sellega silma pinnale eluks ajaks haavandi. Uuendusmeelsemad kliinikud ja silmakeskused on kasutusele võtnud lasermeetodi, mis annab maksimaalse tulemuse minimaalse trauma tekitamisega delikaatsetele silmastruktuuridele. KSA Silmakeskuses teostatava puute- ja lõikevaba Flow 2.0 laserprotseduuri puhul korrigeeritakse nägemist laserkiire abil ja silmale ühtegi sisselõiget tegemata.

Samm-sammuline teekond

Iga suurem siht koosneb väikestest eesmärkidest. Terava nägemise esimene samm on nägemisuuring. KSA Silmakeskuses kannab laserprotseduuri sobivusuuring nime Flow 2.0 silmauuring ja selle käigus saadakse pooleteise tunni jooksul väga põhjalik ülevaade silmadest, nägemisest ja inimese elustiilist.  Uuringu käigus saab ka põhjaliku ülevaate KSA Silmakeskuses teostatavast laserprotseduurist ja konsulteerida optometristiga ükskõik millistes laserprotseduuri puudutavates küsimustes. Uuringu lõppedes annab optometrist koostöös silmakirurgiga vastuse, kas inimene on laserprotseduuriks sobilik kandidaat.

Parimate tulemuste tagamiseks võetakse laserprotseduurile vastu vaid umbes 60 % soovijatest. Ülejäänud jäävad ootama, kuni refraktsioon on stabiliseerunud, või tuleb leppida eitava vastusega, sest uuringute käigus on leitud silmade laseroperatsiooniks selgeid vastunäidustusi. Kui aga uuringult on saadud positiivne vastus, siis võib kindel olla, et inimese jaoks on Flow 2.0 laserprotseduur 100 % õige lahendus ja protseduuriks on olemas roheline tuli.

Lühinägelikkusest vabaks puute- ja lõikevabalt 30 sekundiga

Kui uuring on edukalt läbitud, on võimalik broneerida aeg Flow 2.0 laserprotseduuriks. Protseduuri päeval veedab inimene KSAs kohapeal keskmiselt tund aega, millest laserprotseduuri tegemine ise võtab umbes 15 minutit. Keskmiselt töötab laser Flow 2.0 laserprotseduuri ajal ühe silma lühinägelikkusest vabastamiseks 15 sekundit ehk kahe silma puhul kokku vabastab laser patsiendi lühinägelikkusest keskmiselt vaid 30 sekundiga. Seega on tihti paljud protseduurile tulijad positiivselt üllatunud, kui kiiresti ja mugavalt tegelikult aastaid kestnud prillide kandmisest on võimalik vabaks saada. Lisaks räägitakse protseduuri päeval üle kogu info, mis puudutab protseduurijärgset taastumist, silmatilkade ja ravimite võtmist ning samuti saab valida endale uued päikeseprillid. Pärast seda sõidutatakse inimene mugavalt taksoga koju ja taastumine võib alata.

Puhanud organism on tugev, elujõuline ja rõõmus

Mida tervislikum on üldine elustiil ja -tempo vahetult enne ning ka pärast protseduuri, seda rahulikum on inimene, tugevam organism ja kiirem paranemine. Pärast Flow 2.0 laserprotseduuri soovitame võtta rahulikuks taastumiseks vähemalt 1 nädala. Sellel perioodil tuleb vältida silmade hõõrumist või millegi, sealhulgas tolmu, vee või võõrkehade silma sattumist.  Seetõttu ei soovita me esimesel nädalal teha trenni, minna sauna või spaasse, vaid lükata need tegevused edasi.

Pärast ühte nädalat kaovad igasugused elustiilipiirangud ning taas võib tegeleda kõigi tegevustega, mis varasemalt päevaplaani kuulusid – minna ujuma, poksitrenni või kas või langevarjuga hüppama. Suureks erinevuseks nüüd on aga see, et kõike seda saab teha prillidest või kontaktläätsedest sõltumata ja suurepärase nägemisega!

Home » Kas sinu 2021. aasta lubaduste hulka kuulub prillidest vabanemine?

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.