Kas suvel on võimalik silmaoperatsiooni teha?

Paljud meie kliendid on küsinud, kas soojadel suvekuudel saab silmaoperatsiooni teha. Vastus on jah – allpool on mõned põhjused, miks.

“Vanasti ei tehtud sageli arstlikke operatsioone suvel, sest ilma korralike antibiootikumide ja ravimiteta oli taastumine soojadel suvekuudel raskem, võrreldes jahedamate talveilmadega,” ütleb KSA Nägemiskliiniku silmakirurg dr Ants Haavel. Samas tuletab ta meelde, et tänapäeval on tehnika ja ravimid nii arenenud, et aastaajad ei mõjuta tulemusi.

“KSA Vision Clinic vabastame inimesed prillidest iga päev ning “operatsiooni” asemel viitame Flow meetodile kui protseduurile. Tänu kaasaegsele laserile ei lõigata silma, mis tähendab kiiremat taastumist ja paremaid tulemusi,” selgitab dr. Haavel.

Dr Haavel mainib ka, et paljudes riikides üle maailma on aastaringselt soe, ometi tehakse iga kuu lasersilmaprotseduure. «Tulemustes pole absoluutselt vahet – ega põhjamaised suved pole isegi nii soojad,» rahustab ta.

Niisiis, millal on parim aeg lasersilmaprotseduuriks? “Soovitan alati, et kõige sobivam aeg on siis, kui tunnete end valmis. Kellaaeg, päev või aastaaeg ei tohiks teie otsust kuidagi mõjutada,” ütleb dr Haavel. Tähtis on hoopis see, et oled õiges vanuses (18-45 aastat vana), kui silmad on korralikult arenenud, nägemine stabiliseerunud ning tervis ja heaolu on korras.

Home » Kas suvel on võimalik silmaoperatsiooni teha?

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.