Kelly Nevolihhin: “Hea ja selge nägemine peaks olema loomulik osa elust!”

“Lühidalt öeldes oli kõik mu elus raskendatud …. Juba hommikul ärkamine võttis aega. Enne tööd või kooli hommikujooksu tehes ei tahtnud ma unistesse silmadesse kunagi kontaktläätsesid toppida ja käisin jooksmas prillidega. Mäletan siiani eelmisest sügisest üht “prillitrenni”, mil ma enne treeningut vaatasin, et ilm on ilus, võib vist prillid koju jätta. Soojendusjooks oli tehtud ja siis hakkas paduvihma sadama. See oli mu elu kõige ebamugavam lõigutreening!” meenutab keskmaajooksja Kelly Nevolihhin aega enne Flow laserprotseduuri läbimist. Nii ta seal jooksis null nähtavusega….

Kui teha armastatud asju, pole eraldi puhkuseaega vaja

Kelly on lahe naisterahvas, sest tegeleb paljude huvitavate asjadega. Lisaks sellele, et ta on kirglik keskmaajooksja, kes viibib aastas mitu kuud laagrites Portugalis või Hispaanias, õpib ta magistriõppes Sisekaitseakadeemias ja töötab Politsei- ja Piirivalveametis. Ta teab, et paljud imestavad, kuidas ta küll jõuab, aga kui teha asju, mida armastad, siis polegi eraldi aega “puhkamiseks” vaja.

“Samuti on mul salahobisid, millest keegi eriti ei tea. Näiteks seda, et olen küünetehnik ja see hobi on minuga juba põhikoolist alates kaasas käinud,” paljastab Kelly. Kus on, sinna tuleb aga juurde, ehk hiljuti sai Kelly veel ühe hobi – fitnessi. “Ma pole kindel, kas peaksin end ka selles vallas edasi arendama, kuid kindlasti oli Eesti karikavõistlustel kulturismis ja fitnessis Fitmodelli kategoorias osalemine väärt kogemus kogu eluks!”

Ükski prill ega kontaktlääts ei asenda oma silma

Udune nägemine segas lisaks töö ja spordi tegemisele ka Kelly igapäevast elu. Nii oli tal isegi eessõitvate sõidukite numbreid raske näha. “Ükski prill või kontaktlääts ei asenda oma silma, sellest olen ma nüüd aru saanud,” tõdeb Kelly. Ta mõtles nägemist korrigeeriva protseduuri tegemise peale aastaid. “Mõtlesin sellele, kui hea oleks ilma prillide või kontaktläätsedeta joosta,” mäletab ta. “Lasin end veidi müütidest ka mõjutada. Eriti just sellest, mis väidab, et sünnitamata naistele oppi ei soovitata, sest väidetavalt tuleb miinus tagasi,” naerab Kelly nüüd, sest teab – see müüt ei pea paika.

Kelly valis oma silmade korda tegemiseks KSA Silmakeskuse ja Flow puutevaba lasermeetodi ja jäi nii protseduuri, tulemuste kui ka teenindusega väga rahule. Siiani mäletab ta seda tunnet, kui KSA’st pärast Flow protseduuri taksoga kodu poole sõitis ja aknast nägu naerul välja vaatas – ta nägi hoonete silte, tänavate aadresse jne. “Kirjeldamatu tunne!” on ta siiralt õnnelik.

Ma ei ole kunagi nii hästi näinud!

Järgmisel päeval helistati talle taaskord KSA’st ja uuriti, kuidas tal läheb. “Ma olin just šoppamas! Olin endiselt megarõõmus, sest ma nägin,” õhkab Kelly. Nagu silmakeskusest öeldi, oligi kolmas päev pärast protseduuri kõige ebamugavam, silmades oli valu ja kipitus, kuid tänu magamisele elas ta selle päeva kenasti üle.  “Hea nägemine on väärt ka väikest kipitust ja ebamugavustunnet silmades,” leiab ta.

“Ma ei ole kunagi nii hästi näinud, kui nüüd!” õhkab Kelly, kes sai nägemise võlust aru esimesest treeninglaagris pärast silmaprotseduuri. Kelly käis kuu alguses protseduuril ja kuu lõpus nautis juba head nägemist Portugalis joostes.

“See on kummaline ja naljakas, aga kui inimene näeb oma silmadega ja hästi, siis seda ei osata väärtustada. Ma ei ütleks, et ma ei väärtusta seda, ma lihtsalt ei mõtle sellele kogu aeg, sest hea ja selge nägemine peaks olema loomulik osa elust. Kui tabangi end nendelt mõtetelt, ei suuda vahel siiani uskuda, et ma näen oma enda silmadega.”

Vaata, kuidas on Kelly Nevolihhini elu muutunud pärast Flow 2.0 laserprotseduuri

Home » Kelly Nevolihhin: “Hea ja selge nägemine peaks olema loomulik osa elust!”

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.