Kes tuntud Eesti näitlejatest on KSAs prillidest vabanenud?

„Ma näen nagu loom!” karjus Juhan Ulfsak keset ööd telefonitorru. Kõlab nagu mõne õudusfilmi algus, aga tegelikult käis mees KSA Silmakeskuses laserprotseduuril ning helistas kell üks öösel oma protseduuri õele, et talle uudist rääkida. Värvikate inimestega kaasnevad värvikad lood ja seekordses blogiartiklis tuleb juttu tuntud Eesti näitlejatest, kes on teinud silmade laserprotseduuri KSA Silmakeskuses!

See lugu on täiesti tõestisündinud ja te lugesite õigesti – armastatud näitleja Juhan Ulfsak käis KSA Silmakeskuse laserprotseduuril ja helistas tõepoolest pärast seda kell üks öösel KSA protseduuriõele, sest ta lihtsalt pidi vaimustust oma suurepärasest nägemisest kellegagi jagama. Sellest lihtsast, siirast rõõmust välja hõigatud lausest, sai ka KSA Silmakeskuse ühe läbi aegade populaarseima kampaania hüüdlause. Pärast edukat kampaaniat kuulsime me veel aastaid oma klientidelt naljaga pooleks öeldud lauset „Ma näen nagu loom!“ Sellest humoorikast loost võib ka eeldada, et näitleja Juhan Ulfsak jäi otsusega vabaneda lühinägelikkusest KSAs, väga rahule!

Teatrimaailmast on KSAsse oma sammud seadnud ka paljud teised. 3 aastat tagasi tegi KSAs silmad korda näitleja ja saatejuht Sander Rebane, kes oli kontaktläätsesid kandnud pea 10 aastat järjest. Ühel hetkel hakkas teda häirima läätsedega seotud logistika – kust ja millal neid osta, kaua ajaliselt läätsesid kanda võib ja kuidas hügieeninõuetega sammu pidada. Ka teatrilaval juhtus kontaktläätsedega nii mõndagi. „Ma ei tea, kui naljakas see on, pigem nagu traagiline, aga nagu teatriski, siis huumor ja traagika käivad tihti käsikäes. Oli ikka kordades neid hetki kui laval, etenduse ajal tundsin, et kontaktlääts liikus paigast ja kadus kuskile silmamuna taha. Siis oli ikka tükk tegemist, et seda keset etendust nii „muuseas“ proovida tagasi nihutada,“ meenutab Sander naerdes.

„Kõige suurepärasem hetk pärast protseduuri oli siis, kui ma läksin lõpuks ujuma. Esimest korda elus siis niimoodi, et mul polnud silmas läätsesid ja ma sain vee all silmad lahti teha. See oli esimene moment, kus ma sain aru, et minu silmad on nüüd korras! Protseduuri tasub ära teha, sest see ime on ennast väärt!“ lausub Sander kindlalt.

[image]

Näitleja ja lavastaja Adeele Jaago tunnistab, et lühinägelikkus on teda ikka lugematutel kordadel teatris proovile pannud. “Olen justkui läbi udu oma kaasnäitlejat jälginud ja pimedas lava taga koperdanud. Harvad ei olnud ka juhud kui läätsed silmas paigast nihkusid ja sellega ebameeldivate olukordade loetelu ei piirdu… Minu jaoks oli prillideta või läätsedeta laval olemine suur probleem. Kui kõik oli hägune, tekkisid mul keskendumisraskused ja see oli väga ebameeldiv tunne,“ meenutab ta.

Adeele tegi silmade laserprotseduuri KSA Silmakeskuses, sest kliinikul on pikaaegne kogemus ja rohkelt soovitajaid. “Mul on mitmeid häid sõpru ja kolleege, kes on õnnelikult KSAs operatsiooni läbinud,“ lisab ta. Nüüd, kui silmad on korras, on Adeele ainus kahetsus see, et miks ta seda suurepärast võimalust nii kaua edasi lükkas. „Juba esimestes proovides pärast laserprotseduuri sain aru, et vau, ma näen näitlejate nägusid ja detaile laval! Ma ei pea kaasas kandma kahte erinevat prillitoosi – ühes miinusprillid ja teises miinusega päikeseprillid. Nüüd panen vaid KSAst saadud 0-klaasidega polaroidid ette ja valmis!” on Adeele õnnelik.

[image]

Lavakooli kursaõed, näitlejad Ingrid Margus ja Jane Napp on samuti mõlemad oma nägemise korda teinud just KSA Silmakeskuses. Kui Endla Teatri näitleja Jane Napp meenutab oma elu lühinägelikuna, siis esimese mõttena tuleb pähe see, et prillid ja läätsed ning teater ei käi kokku. “Ühes lavastuses oli vaja mulle vett näkku visata ning iga kord tulid läätsed ära, mistõttu pidin mõned minutid väga uduse pilguga edasi mängima, kuni läätsed silmas õigesse kohta tagasi “ujusid”. Raske on laval orienteeruda ja kontrolli omada, kui ei näe hästi,” selgitab Jane ning lisab, et prillide kandmine etenduse ajal ei tule üldjuhul kõne alla, eriti väga füüsilise lavastuse puhul.

Jane mõtles protseduuri tegemisele kaua, lausa 7-8 aastat, sest hirm hoidis teda tagasi. Tagantjärele tarkusena võib ta nüüd öelda, et: “Protseduur polnud tegelikult isegi üht protsenti seda hirmu väärt, mida tundsin!” Janel täitus ka pärast laserprotseduuri üks väga konkreetne unistus – näha ärgates kohe selgelt! Nüüd täitub ta unistus iga päev aina uuesti ja uuesti!

[image]

Imekauni näitleja Ingrid Marguse, kes on paljudele tuttav nii teatrilavadelt, filmidest kui ka seriaalidest, tõi KSAsse hoopis aga ebameeldiv hetk autoroolis. „Selle viimase tõuke laserprotseduuriks andis mulle autokoolis pimedasõidu tund. Niipea, kui me linnast välja jõudsime, sain ma aru, et ma ei näe mitte midagi! Või noh, ma nägin seda, kus on enam-vähem tee, aga ma ei eristanud liiklusmärke, ei näinud, mis neil kirjas on. Õnneks võttis autosõidu õpetaja juhtimise üle ning jõudsime elusalt ja tervelt linna tagasi. Järgmisel päeval läksin ma KSAsse laserprotseduuri sobivusuuringule ja panin operatsiooniks aja kirja!“ meenutab Ingrid.

Ingridit üllatas kõige enam see, et ta nägemine oli oluliselt parem juba kohe pärast protseduuri. „Ma elan pargi kõrval ja kui ma järgmisel hommikul üles ärkasin, siis oli parim üllatus see, et ma nägin kõiki neid värvilisi lehti, seda sammalt seal puu peal ja detailselt puutüve! Ma ei olnud seda kunagi niimoodi näinud ja nüüd ma nägin lõpuks seda kõike oma silmadega!“ kirjeldab Ingrid unustamatut hetke.

[image]

Meil on ülimalt hea meel, et need ja ka paljud teised armastatud näitlejad on oma nägemise KSA Silmakeskuse hoolde usaldanud! Mõte sellest, et tänu meie abile näevad näitlejad paremini publikut ja nende emotsioone, saavad tunda end laval enesekindlamalt ja seeläbi teha oma tööd paremini ning suurema naudinguga, teeb südame soojaks! Aitäh usalduse eest. 

Home » Kes tuntud Eesti näitlejatest on KSAs prillidest vabanenud?

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.