KSA Silmakeskus kutsub: lohesurfi koolitus maailmatasemel Kristiin Ojaga

Kutsume oma lohesurfaritest kliente 4-6. juulil Pärnusse, kus toimub Kite Challenge võistlussari. 20-l KSA Silmakeskuse lohesurfarist kliendil on eksklusiivne võimalus saada osa Kristiin Oja professionaalsest freestyle koolitusest, nautida VIP-ala võlusid ja rõõme, süüa kõht korralikult täis ning pidutseda hiliste õhtutundideni. Ja seda kõike TASUTA!

KSA Silmakeskus toetab toredaid ettevõtmisi ning kõrgete sihtidega inimesi. Kristiin Oja on üks nendest naistest, kellel on kõrged sihid ja juba ka kõrged tulemused. Freestyle lohesurfi kategoorias on Kristiin maailmas 7. kohal ning nüüd on ta valmis oma trikke ja kogemusi ka KSA klientidega jagama!

Tahad osaleda sellel ägedal koolitusel ning saada osa VIP-tsoonist? Selleks pole vaja teha muud, kui anda meile endast ja oma soovist teada ning teha seda kiiresti, sest vaid 20 esimest saavad eksklusiivsed käepaelad. Kuna Kristiin on professionaalne lohesurfar, siis on koolitusele oodatud inimesed, kes juba teavad ja oskavad lohesurfi. Täiesti algajatele võib koolitus jääda natuke liiga raskeks ning trikid kättesaamatuks.

20 KSA Silmakeskuse klienti saavad endale spetsiaalse käepaela, millega pääsevad vaid neile mõeldud VIP-alale, kus lisaks Kristiin Oja koolitusele ootab neid veel kosutav kõhutäis, hea seltskond ja mõnus olemine.

Aloha Kite Challenge võistlussarja raames toimuvad 4-6. juulil Pärnu rannas kite ja twintip võistlused ning palju meelelahutuslikke mänge ja lõbusaid proovilepanekuid. Õhtul on võimas afterparty, kus lavale astuvad Vaiko Eplik & Eliit, Angus, Daniel Levi ja paljud teised.

Vaata täpsemalt ürituse Facebooki tutvustusest, kilkates SIIA.

Oled KSA Silmakeskuse klient, naudid lohesurfamist ning soovid osaleda Kristiin Oja freestyle koolitusel?

Kirjuta silvia@ksa.ee.

Home » KSA Silmakeskus kutsub: lohesurfi koolitus maailmatasemel Kristiin Ojaga

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.