Miks KSA teeb ainult ühte prillidest vabastavat protseduuri?

Mitmete silmakeskuste teenuste nimekirjas on palju pakutavaid tegevusi. Lisaks laiale sihtrühmale püütakse inimesi ka erinevate silmaoperatsioonide võimalustega. KSA Silmakeskus teostab aga ainult ühte, Flow laserprotseduuri. Miks nii?

Kõige lihtsam, selgem ja inimlikum vastus sellele küsimusele kõlab nii: kui pakkuda erinevaid operatsioonivõimalusi, siis fookus hajub ja raske on kõrget taset saavutada. Keskendudes aga ainult ühele protseduurile, on võimalik olla selles parim.

Nii ongi KSA Silmakeskus keskendunud põhjalikele nägemisuuringutele ja lühinägelikkuse korrigeerimisele Flow laserprotseduuri abil. Aastatel 2007-2009 oli KSA Silmakeskus Baltimaade suurim LASIK-lõikuste teostaja. 2008-2010 teostati kahte erinevat meetodit paralleelselt – lõikega LASIK ja lõikevaba FLOW. Alates 2011. aastast on keskus spetsialiseerunud lõikevabale laserprotseduurile, mille abil inimeste silmanägemist korrigeeritakse. Flow 2.0 on KSA Silmakeskuse poolt patenteeritud ja väljatöötatud laserprotseduur, mis põhineb Schwind EyeTechi SmartSurfACE ja SmartPulse tehnoloogial.

Põhjalik analüüs viis ühe protseduuri pakkumise otsuseni

Otsus hakata teostama ainult ühte protseduuri ja mitte minna kaasa trendiga pakkuda klientidele võimalikult erinevaid operatsioone, sündis väga põhjalike analüüside tulemusel. Silmaarst dr Ants Haavel võrdles koos kolleegidega lõikega ja lõikevaba protseduuride plusse ja miinuseid, suheldi kolleegidega Euroopast ja Ameerikast, kuulati loenguid kongressidel, vesteldi kuluaarides lektoritega ja analüüsiti põhjalikult ka tehtud operatsioonitulemusi ning patsientide tagasisidet.

Kõige selle tulemusena otsustati, et lõikevaba laserprotseduuri abil on võimalik saavutada lühinägelikkuse korrigeerimisel paremaid tulemusi ja suuremat rahulolu. “Ja mis kõige tähtsam – kogu protsess muutub kliendile oluliselt lihtsamaks ja turvalisemaks, nägemiskvaliteet stabiilsemaks ja kordusprotseduuride vajadus väheneb märgatavalt,” selgitab KSA Silmakeskuse asutaja ja silmaarst dr Ants Haavel.

Maailma parim tehnobaas

Ühe protseduuri pakkumine võimaldab spetsialiseeruda kitsale valdkonnale ja tõsta standardid maailmatasemele. KSA Silmakeskuse personal käib end pidevalt koolitamas nii Eestis kui Euroopas, külastades ka regulaarselt maailma tuntumaid silmakliinikuid, tehnoloogia tarnijaid ja rahvusvahelisi kongresse, et testida uusi seadmeid ja analüüsida nende ravitulemusi. Lisaks võimaldab konkreetne fookus investeerida parimasse saadaolevasse tehnoloogiasse ja seda alatasa uuendada.

Igale KSA Silmakeskuses tehtud laserprotseduurile eelnevad äärmiselt põhjalikud uuringud. On sadu parameetreid, mis kokku annavad täieliku ülevaate inimese nägemisfunktsiooni seisukorrast ja sellest, kas ta on laserprotseduuriks sobilik või mitte. “Tänu ainult ühele silmanägemist korrigeeriva meetodi pakkumisele on meil olnud võimalik investeerida maailma parimatesse diagnostikaseadmetesse,” ütleb Ants Haavel.

2006. aastast on KSA Silmakeskuses kasutusel rahvusvaheline ISO:9001 teenusejuhtimise standard, mis tagab iga uuringu- ja ravietapi kvaliteedi.

“Oleme veendunud, et keskendumine ühele silmanägemist parandavale protseduurile võimaldab meil pakkuda igale kliendile maailmatasemel silmakliiniku teenuseid ja kvaliteeti,” sõnab dr Ants Haavel. Tema hinnangul on protseduuri läbinud 18 KSA kolleegi ilusad näited sellest, et lõikevaba Flow 2.0 on parimatest parim tee prillivaba eluni.

Esimene samm selge nägemise suunas algab Flow 2.0 silmauuringule tulemisest, alusta SIIT!

Home » Miks KSA teeb ainult ühte prillidest vabastavat protseduuri?

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.