Miks on protseduurijärgne kontroll oluline?

On loomulik, et silmad vajavad pärast laserprotseduuri taastumiseks veidi aega. Kiireks ja probleemivabaks paranemiseks soovitame patsientidel osaleda kõigil protseduurijärgsetel vastuvõttudel.

Tervenemine on partnerlus

Silma laserprotseduurist taastumine on patsienditi erinev, kuid siiski on oluline teada, et patsiendil on protsessis ülioluline roll. Protseduur ise toimub nägemiskliinikus, kuid hilisem järelhooldus kodus on hädavajalik. KSA meeskonna jaoks on teie kiire ja mugav taastumine oluline. Protseduurijärgne kontroll võimaldab saada põhjaliku ülevaate Teie silmadest ja nägemisest, samas annab Teile võimaluse esitada küsimusi, millele saab kohapeal vastused ja lahendused.

Kasutage silmatilku õigesti

Lisaks silmarõhu kontrollimisele ja taastumisprotsessi jälgimisele saame protseduurijärgsel kontrollil veenduda ka silmatilkade õiges kasutamises. Mõnikord võime soovitada täiendavaid silmatilku või ravimit muuta. Väga oluline on ka lasta silmadel puhata – ei ole soovitatav viibida palju aega arvuti või teleri ees, kuna see võib taastumisprotsessi pikendada. Kui järgite soovitusi, muutub teie nägemine selgeks juba ühe nädala pärast, ilma piiranguteta teie tavapärasele elustiilile.

Kõik protseduurijärgsed kontrollid on tasuta

Teie paranemine on meie jaoks oluline ja seetõttu ootame teid tervisekontrollis. Kõik kontrollid on kolm aastat pärast protseduuri tasuta ning neid saab teha Tallinnas, Tartus, Helsingis või Stockholmis. Esimene kontroll on umbes nädal pärast protseduuri, mil eemaldame silmade tervendamiseks kasutatavad kaitsvad kontaktläätsed. Järgnevad kontrollid on  üks, kolm, kuus ja kaksteist kuud pärast protseduuri .

Protseduurijärgse kontrolli broneerimiseks võtke meiega ühendust aadressil info@ksa.ee või +372 6 445 060.

Home » Miks on protseduurijärgne kontroll oluline?

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.