Miks valivad sportlased just Flow 2.0 laserprotseduuri?

Baruto, Ott Kiivikas, Gert Kullamäe, Andi Uustalu, Kelly Nevolihhin, Aksel Nõmmela ja paljud teised sportlased on valinud oma lühinägelikkusest vabanemise meetodiks just KSA Silmakeskuse laserprotseduuri Flow 2.0. Miks nii?

Aktiivne eluviis ja sportlik tegevus on kõige sagedasemad kohad, kus prillide ja kontaktläätsede kandmine inimest häirib. Vahet pole, kas sporti tehakse harrastajana või profitasemel, ebakindlus oma nägemise suhtes püsib ikka. Tegelikult muutub nägemise usaldamine seda olulisemaks, mida kõrgemal tasemel sporti tehakse, sest poksiringis, surfates või jalgrattaga mägedes kihutades ei saa riskida kontaktläätse silmast tulemisega ning prillide kandmine nendes tingimustes on pea võimatu.

Lisaks sellele, et lühinägelikkus on sportlasele tüütu, võib see isegi ohtlik olla. Kaotades kontaktläätse, võib ohtu seada lisaks endale ka teiste inimeste elud, sest kui nägemine on udune, siis muutub tasakaalu- ja reaalsustaju, distantse tajud erinevalt ning detailid võivad jääda märkamata.

Pärast silmade korrigeerimist ja nägemise korda saamist ei muutu lihtsamaks mitte ainult ekstreemsemate spordialade harrastajate elu (mäesuusatamine, jalgrattasõit, poks, maadlus, sukeldumine jne), vaid ka nö tavapärasemate alade tegijatel (näiteks jooks, murdmaasuusatamine, piljardimäng, noolevise, rulluisutamine jne). Nägemine on üks olulisematest meeltest ning kui vihm sajab prillide peale ja need nina pealt muudkui alla hakkavad vajuma või kui krõbe tuul puhub kontaktläätse silmast, siis on ikka ebameeldiv küll! Pärast Flow 2.0 laserprotseduuri on reeglina nägemisteravus parem kui eelnevalt prillide või kontaktläätsedega.

Just sportlastele on Flow 2.0 laserprotseduur eriti sobilik, sest tegemist on lõike- ja puutevaba protseduuriga. See tähendab, et silmale ei jää lõikekohta, mis hiljem võiks traumasid tekitada. Taastumine võtab vaid nädala ja kontaktspordis ei pea kartma silmavigastusi. Tulemus on püsiv ning hilisemad elustiilipiirangud puuduvad.

Kelly Nevolihhin näeb paremini kui eales varem

Keskmaajooksja Kelly Nevolihhin ütlebki, et ükski prill või kontaktlääts ei asenda oma silma. “Ma ei ole kunagi nii hästi näinud, kui nüüd!” õhkab Kelly, kes sai nägemise võlust aru esimeses treeninglaagris pärast silmaprotseduuri. Kelly käis kuu alguses protseduuril ja kuu lõpus nautis juba head nägemist Portugalis joostes.

Kelly tunnistab, et lasi end veidi ka müütidest mõjutada. „Eriti just sellest, mis väidab, et sünnitamata naistele oppi ei soovitata, sest väidetavalt tuleb miinus tagasi,” naerab Kelly nüüd, sest teab – see müüt ei pea paika.

Baruto oli nädal pärast oppi juba MMA võistlustel

Rahvusvaheliselt tuntud endine sumomaadleja Baruto ehk Kaido Höövelson meenutab, mismoodi ta vaid nädal pärast KSA’s laseri all käimist juba MMA võistlusel osales. Kuigi taastumine oli alles pooleli, siis nägi ta selgelt ja murevabalt. „Võitsin tänu KSA’le!“ on ta kindel.

Nii ruttu sai Baruto MMA võistlustele ainult seetõttu, et Flow 2.0 laserprotseduur on nii puute- kui lõikevaba ja tänu sellele lõppevad elustiilipiirangud juba nädal pärast protseduuri. „Kuna lõikevaba protseduuri puhul ei tehta silmale lõiget, ei jää ka silmale mingisugust lõikekohta, mis võiks trauma käigus lahti tulla. Seega pärast nädalast taastumisperioodi võib taas absoluutselt kõike teha, kartmata oma silmade pärast. Isegi minna ohtlikusse MMA ringi nagu Baruto seda tegi!“ selgitab KSA Silmakeskuse kirurg dr Ants Haavel.

Poksija Andi Uustalu tundis end pärast oppi tervikuna

19-aastane professionaalsel tasemel kickpoksiga tegelev Andi Uustalu kõige emotsionaalsem kogemus oli peale protseduuri esmakordselt poksiringi naasmine. „Teadsin, et ma ei pea muretsema kontaktläätsede väljakukkumise pärast ning nägin kõike palju teravamalt. Tänu Flow 2.0 laserprotseduurile olen hakanud palju paremini tunnetama distantsi, kordades on paranenud minu reaktsioonivõime ning täpsus,” kirjeldab Andi oma suurt elumuutust, mis on silmanägemise kordategemisega kaasnenud.

Andi ootas poksiringi naasmisega paar nädalat, et oleks laserprotseduurist võimalikult taastunud. Treeningutega alustas ta aga varem ja sai seda esimest korda elus teha tundega, et ta on lõpuks tervik.

Ott Kiivikas: kõik on palju mugavam

Kulturist ja sporditegelane Ott Kiivikas oli prille kandnud lapsest saati ja nendega juba nii harjunud. See oli ka põhjus, miks ta nendest vabanemist mitu aastat edasi lükkas. Ühel hetkel tegi ta otsuse ja viis selle ka ellu. „Jõusaalis polnudki prillidega kõige hullem, aga joostes või ringi liikudes vajusid need pidevalt alla ja neid pidi alatasa kohendama,“ toob ta välja tüütu asja.

Pärast KSA’s oma nägemise korda tegemist on kõik tema tegevused palju mugavamad. „Nii treeningsaalis treenides, väljas liikudes kui autoga sõites ei pea ma enam prillide ja nende puhastamise pärast muretsema,“ rõõmustab ta.

Gert Kullamäe kahetseb, et varem oppi ei teinud

Korvpalliäss Gert Kullamäe ütleb samuti, et kõik on muutunud ta elus mugavamaks pärast oma nägemise korda tegemist KSA Silmakeskuses. Gert oli suur kontaktläätsede kandja, korvpalli muudmoodi ei saagi mängida. Aga läätsede eest pidi pidevalt hoolitsema, pärast protseduuri oli see mure kadunud.

„Võtke see ette ja tehke ära, kõik on seda väärt! Pärast operatsiooni tunduvad paljud asjad hoopis mõnusamad siin elus ja endal on mugavam. Mina kahtlesin aastaid, aga tagantjärgi mõtlen, et oleksin võinud selle varem ära teha!“

Soovid teada, kas oled sobilik miinusprillidest või kontaktläätsedest vabanemiseks tänu Flow 2.0 laserprotseduurile? Esimese sammuna alusta Flow 2.0 silmauuringust. Registreeri ülipõhjalikule silmauuringule 50% soodsamalt SIIN.

Home » Miks valivad sportlased just Flow 2.0 laserprotseduuri?

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.