Mille järgi peaks valima silmakliiniku, kuhu minna?

Lühike vastus: silmakliiniku valimisel peaksite arvestama järgmiste aspektidega: 1. meetod 2. laser 3. koolitused 4. hind 5. usaldus ja atmosfäär

Refraktiivkirurgias, nagu tõenäoliselt ka igas muus valdkonnas, on konkurents tihe. Nii on pealtnäha tõesti raske teha otsus, kuhu keskusesse minna ja kelle juures oma kullast kallimaid silmi korrigeerida lasta. Inimesed võivad silmade osas tundlikud olla. Seetõttu valivad patsiendid väga hoolikalt, kuhu nad lähevad ja keda usaldavad.

Alljärgnevalt toome välja peamised asjad, mida soovitame teil enne otsustamist uurida, küsida ja läbi mõelda:

1. Meetod – uurige erinevaid meetodeid ning käige silmauuringutel, et teada saada, millised meetodid just teie silmale sobivad. Silmad on kõik erinevad ning mis sobib ühele, ei pruugi sobida teisele. Meetodi puhul mõelge ka sellele, et mis on teile olulisem – kas kiirem taastumine või hilisem suurem vabadus, parem nägemiskvaliteet ja väiksemad riskid? Mõned meetodid sobivad aktiivse elustiili puhul rohkem kui teised ning ka saavutatav nägemisteravus on meetoditel erinev.

2. Seadmed ja laser – kuigi oleme kuulnud ka arvamust, et laseritel pole ju vahet, siis tegelikult ikka on küll. Samamoodi võiks siis ju ka öelda, et autol ja autol pole vahet, kuid kõik me teame, et uued autod on mugavamad, turvalisemad, moodsamad ja ökonoomsemad. Nii on ka laseritel väga suur erinevus. Küsige või uurige keskuse kodulehelt, kui uut laserit nad kasutavad ning vajadusel ka lausa otsige internetist lisaks, et teada saada masina kvaliteeti.

3. Koolitused – kogu silmamaailm ehk refraktiivkirurgia muutub tohutul kiirusel. Võimalused avarduvad, seadmed uuenevad, teadmised muutuvad põhjalikumaks ning kogemusi tuleb aina juurde. Meie keskuse töötajad, alates administraatorist kuni kirurgini välja, koolitavad end pidevalt, et olla kursis uusimate suundade ja seadmetega. Jälgime järjepidevalt oma tööprotsesse ja omame ka Bureau Veritase rahvusvahelist ISO9001 kvaliteedi standardit.

4. Hind vs kvaliteet – üks asi, mida keskuse valikul teha soovitame, on lisaks hinnale vaadata ka kvaliteeti. Pidage meeles, et teil on võimalik vaid ühe korra lasta oma silmi korrigeerida ning kui hind on väga soodne, siis on tõenäoliselt millegi arvelt kokku hoitud. Vana auto saate välja vahetada, kuid protseduuri saab üldjuhul teha vaid korra. Nii on oluline, et lisaks hinnale olete veendunud ka saadavas kvaliteedis.

Uurige, milline on laseri kvaliteet (kui uus ja mis tasemel), kas ravimid on hinna sees, milline on järelkontrollide poliitika (kas peate nende eest ka tasuma) ning kui palju peate tasuma, kui on vajadus kordusprotseduuri järele. Kui enne ütlesime, et laseril ja laseril on vahe, siis nüüd ütleme, et kvaliteedil ja kvaliteedil on samuti vahe.

5. Usaldus ja keskuse atmosfäär – soovitame teil külastada erinevaid keskusi, nendega telefoni ja kirja teel suhtluses olla ning tunnetada, mis emotsioon teil sees tekib. Kas usaldate ning annaksite oma silmad nende hoolde? Tihtipeale ütleb meie sisetunne üht, kuid ratsionaalne mõtlemine teist. Kuulake oma südant ja lubage temal otsustada, mis on teie jaoks hea. Meie teame, et te olete väärt parimat ning teie otsus ongi parim. Usaldusväärsust tõstab seegi, kas silmakeskuses on töötajad prillidega või ilma. Küsige personalilt, kui paljud oma töötajad on pakutavat protseduuri enda peal teinud.

Home » Mille järgi peaks valima silmakliiniku, kuhu minna?

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.