Mis mees on Jaanus Tepomees?

„Normaalne mees on,” ütlevad sõbrad. „Soe, hooliv ja tark,” ütleb kursavend Hendrik Vissel. „Andekas näitleja,” ütleb publik. „Lääne-Virumaalt pärit 28-aastane Rakvere reaalgümnaasiumi ja Viljandi kultuuriakadeemia vilistlane,” ütleb tema CV. Ning KSA Silmakeskusel on rõõm tõdeda, et alates sellest aastast võib teda iseloomustada ka sõnadega „endine prillikandja”.

Jaanus on prille kandnud nii kaua, kui ta mäletab, kuid hakkas nendest vabanemisele mõtlema alles näitlejaametit omandades. „Mängin hetkel „Lotte” lastelavastuses Brunot, kannan tohutut grimmi ja paksu parukat, mul on kogu aeg palav ja silmad kuivavad. Ent kui panen tilku, hakkavad silmad vett jooksma ja grimm läheb laiali … see ebamugavuse kogus on nii tohutu, millega laval olles hakkama peab saama,” kirjeldab Jaanus seda osa oma tööst, mis publiku silmale varjatuks jääb, kuid mis ajendas teda laseroperatsiooni ette võtma.

„Ühel päeval tuli kolleeg minu juurde ja küsis „Jaanus, Jaanus! Kas sul on silmatilkasid?” ning olin korraga rõõmus ja kurb, et mul pole talle neid pakkuda. Oleksin tahtnud teda aidata, kuid samas tundsin head meelt, et mul enam seda probleemi pole,” räägib Jaanus. Tema sõnul oli kõige müstilisem see, et kurjakuulutav sõna „operatsioon” tähendas tegelikult viit minutit kuskil lebamist, pärast mida oli tal püsti tõustes perfektne nägemine. „Ma tõesti ei arvanud, et kvaliteeti nii äärmuslikult märkan, aga seda – ilma abivahenditeta nägemist – ei saa muud moodi nimetada kui minu elu kvalitatiivseks edasiminekuks. ”

Kui Jaanuselt uurime, miks ta oma silmad just meile usaldas, saame vastuseks naerupahvaku ja küsimuse „Aga kas mul oli üldse valikuvõimalust?!”.Jaanuse sõbrad ja tuttavad on oma nägemist korrigeerinud KSA-s ning tänu nende eranditult positiivsetele kogemustele julges ka Jaanus selle teekonna ette võtta. „Kui aus olla, pole ma mõelnudki, kas Eestis on üldse teisi teenusepakkujaid. KSA on lihtsalt kõige nähtavam!” selgitab Jaanus oma valiku tagamaid ja võtab saadud kogemuse ühe rahuloleva ohkega kokku: „Mul on praegu briljantne nägemine!”.  🙂 

Vaata videost, kuidas Lotte parim sõber Bruno oma uute silmadega töötab!

Home » Mis mees on Jaanus Tepomees?

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.