Nii tähtsa otsuse puhul kompromissile ei minda!

Elton Lauring on enda sõnul professionaalne optimist. Paraku tüdineb ka kõige optimistlikum inimene lõpuks udusest nägemisest. Pärast seda, kui „kõik“ tema sõbrad olid oma silmad KSA Silmakeskuses korda teinud, tuli Flow protseduurile ka Elton.

Elton Lauring (27) on aktiivne ja hakkaja noormees, kes peamiselt tegeleb turunduse ja diskoritööga. Tegelikult sisaldavad tema päevad rohkelt erinevaid toimetamisi, need omavahel kokku segades on tulemus mõnus elustiil, mida ta naudib sajaga.

Eltoni kõige lahedam hobiprojekt on muusikasaade, milletaolist Eestis teist pole ja mis kannab nime WROMD. „Kanname muusikasaadet interneti vahendusel üle maksimaalselt kõrge kvaliteediga. Meie eesmärk on levitada just Eesti muusikute maitset nii paljudele teleka- või arvutiekraanidele kui võimalik,“ tutvustab suur muusikafänn oma projekti, millele läheb kõige rohkem tema tähelepanu ja aega. Muusikasaade toimub igal nädalal ja intervjuuks on alati külas mõni külaline. Tuntumatest nimedest on saates käinud Sip€lga 14, Manna, Mattias Naan, Janika Tenn jne. Hiljuti valmis tal ka isiklik muusikastuudio. „Maarjamaal pole midagi nii vinget varem olnud ja ma tean, et see on noorte inimeste tulevik!“ õhkab Elton entusiastlikult.

Prillid tekitasid pidevat lisastressi 

Erinevalt paljudest teistest meie patsientidest pole Elton olnud eluaegne prillikandja. Ta sai prillid alles aastal 2012, mistõttu teab ta hästi elukvaliteedi vahet prillidega ja prillideta olemisel. „Tegemist oli igapäevase ja konstantse ebamugavusega, millega mina isiklikult ei suutnudki ära harjuda,“ ütleb ta.

Prillid ja udune nägemine tekitasid talle pidevat lisastressi. „Arvutis disainitöid tehes ei saanud ma alati aru, kas silmad on väsinud või prillid udused. Esinedes laval hüpates pidin arvestama, et prille tuli kinni hoida nende kukkumise vältimiseks. Igasugused meistritööd, kas siis mõnda stuudiot remontides või auto all polte keerates, olid raskendatud, sest prillid tahtsid pidevalt ninalt alla libiseda,“ loetleb Elton nüansse, mis teda prillide kandmise juures häirisid. „Lisaks muutusid prillid kiirelt uduseks või mustaks, kui ma neid määrdunud kinnastega katsusin,“ lisab ta.

Elton korra vaikib ja jätkab siis: „Kõige enam tundsin puudust päikeseprillide kandmisest. Jah, on olemas optiliste klaasidega päikeseprillid, aga olgem ausad – päikeseprillid pole päris igapäevaseks kandmiseks, seega kaovad tihti. Või muutub inimese stiil.“

Kõik käisid KSA’s

Noormees ei teagi, kas see oli juhus või hakkas ta ise lihtsalt märkama, aga talle tundus, et 2019. aasta suvel käisid „kõik“ tema prillikandjatest sõbrad KSA Silmakeskuses oma nägemist korda tegemas. Ühel hetkel sai ka Eltonil otsus tehtud, et tema on samuti väärt teravat nägemist ja prillivaba elu. Sõpradelt kuuldud ainult positiivsed kogemused KSA’ga ei jätnudki muud varianti, kui ka enda sammud just sellesse silmakeskusesse seada.

„Lisaks sõpradelt saadud headele sõnadele meeldis mulle väga põhjalik infomaterjal KSA veebis, mis andis vastuse pea kõikidele mu küsimustele ja enamgi veel. Mulle meeldis kodumaine lähenemine, eriti arvestades mõned aastad tagasi tehtud suurt kampaaniat, et „Riias saab pea poole soodsamalt!“. Mulle meeldis, et KSA’s olid kõik teenused kohe lõpphinna sees, isegi asjad, mida poleks oodanud. Ma ei tahtnud nii tähtsa otsuse puhul kompromisse teha!“ on Elton veendunud silmakeskuse õiges valikus.

4 asja, mis on Eltoni elus nüüd teisiti:

  1. Vanad sõbrad, keda ammu pole näinud ja kes on harjunud mind prillidega nägema, hüüatavad suurte silmadega: „Oota, sa oled Elton ju!!“
  2. Ujudes veest välja tulles näen nüüd, kes mind kaldal ootamas on. Või duši alt tulles näen end kohe selgelt peeglist. Ja vihmane ilm ei tähenda minu jaoks enam seda, et pean leppima sisuliselt pimedas kõndimisega.
  3. Tunnen end oma kehas palju enesekindlamana. Üks asi on vabatahtlikuna null-klaasidega prille kanda, teine asi on kohustuslikus korras nägemist parandavaid klaase ees kanda.
  4. Reisides või matkamas olles naudin hommikuti ärkamist, sest kohe on pilk selge ja näen, mis mu ümber toimub.
Home » Nii tähtsa otsuse puhul kompromissile ei minda!

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.