Nõustaja-optometrist-infolaud ühes: Laura

Meie alati hõivatud, kuid abivalmis konsultant Laura kasutab oma töös iga päev eesti, soome ja inglise keelt, et rääkida klientidega üle maailma. Ta on nagu infolaud – nõustaja – optometrist ühes isikus, kes peab nii tööajal kui ka pärast seda vastama küsimustele silma laseroperatsiooni, silmahaiguste ja ravimite kohta. Ta ise pole silma laseroperatsiooni vajanud – tema nägemine on erakordne 158%!

Laura ütleb, et kuna ta pole ise protseduuril käinud, on ta selle kogemuse puudumise korvanud sellega, et käis mitu korda läbi põhjalikud operatsioonieelsed silmauuringud. Ta on ideaalne patsient meie optometristidele, sest ta küsib iga kord kõike. Laura seab end meie patsientide olukorda, et teada täpselt, mida kõik KSA-sse tulijad läbi elavad, ja valmistab seega meie optometristid ette igaks võimalikuks küsimuseks.

„Ma pean olema nagu käsn, imama endasse iga meie kirurgidelt, optometristidelt, teistelt kolleegidelt ja isegi patsientidelt saadud teabe nägemise ja silmade kohta. Ma pean teadma kõike, mida selle valdkonna kohta on võimalik teada, sest inimesed, kellega ma räägin, võivad küsida väga konkreetseid küsimusi. Pean tunnistama, et seda tööd alustades ei saanud ma mõnikord isegi küsimusest aru, rääkimata vastuste teadmisest! Aga ma olen siin veedetud aja jooksul palju õppinud,” rääkis Laura.

“Enamasti pean tänama kliente, kes nägemise või silmade kohta midagi uut teada said. Kui nad küsivad millegi kohta, mida ma veel ei tea, pean põhjaliku vastuse leidmiseks konsulteerima mitme allikaga. Ja nii õpingi enamasti uusi fakte. Oma töö tõttu olen nüüd nagu privaatne silmakonsultant oma sõpradele ja perele. Katsetan hea meelega näpunäiteid, mida dr Haavel annab hea nägemise säilitamiseks, ja siis soovitan neid ka sõpradele.

Laura hindab väga oma teravat nägemist. “Mulle meeldib lugeda, jõusaalis käia, rattaga sõita – ma ei kujutanud ette, et pean seda kõike tegema ja seda nii palju prillide või kontaktidega nautima. Seetõttu hoolitsen oma silmade eest väga hästi!

Home » Nõustaja-optometrist-infolaud ühes: Laura

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.