Reisimine kontaktläätsede või prillidega

Paljud puhkuse lemmiktegevused – rannas käimine, meres ujumine, purjetamine, surfamine, suusatamine, snorgeldamine või matkamine – ei ole prillide või kontaktläätsede muretsemise tõttu nii meeldivad.

Paljud inimesed soovivad nautida reisimist ilma prillide ja kontaktidega seotud stressita. Kuid kui teie nägemine on halb, soovitavad paljud silmaarstid eelistada prille kuumade maade puhkusel viibivatele inimestele, et vähendada potentsiaalselt nägemist ohustavate infektsioonide riski.

Nagu selgub, kasvab Ühendkuningriigis augusti esimesel nädalal kuni septembri keskpaigani nende patsientide arv, kes pöörduvad hädaabiosakondadesse läätsede kehva hügieeni ja suvevaheajal juhtunud õnnetuste tõttu.

Enamik intsidente on tingitud läätsede halvast hügieenist või liigsest kulumisest. Lisaks tunnistavad kontaktläätsede kandjad sageli, et pesevad oma läätsi vees, samuti ujuvad ja käivad puhkusel duši all. Silmahaigete töötajad võtavad vastu ka patsiente, kes on jätnud oma kontaktläätselahuse otsese päikesevalguse kätte või asetanud läätsed lahusesse, mille nad päeval varem välja valasid.

Inimesed peavad teadma, et läätsekorpuste pesemine veega on oht igal ajal, kuid see paljuneb väga kuumas keskkonnas, kui putukad levivad kiiremini. Ujumisbasseini vesi kujutab endast samuti ohtu, samas kui lahuse väljavalamine ja pikaks ajaks lahkumine muudab läätsede piisava puhastamise peaaegu kehtetuks.

Kokkuvõtteks eelistage pühade ajal prille kontaktidele, kuid kinnitame, et lasersilmaoperatsioon on parim valik neist kõigist!:)

Home » Reisimine kontaktläätsede või prillidega

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.