Schwindi inseneri põnev tööelu

Hiljuti käis KSA laserit hooldamas Schwindi insener Daniel, kes töö tõttu pea iga nädal mõnda huvitavat riiki külastab. Sellel aastal on ta juba mitu korda olnud Lõuna-Ameerikas, paar nädalat tagasi tegi ta tööd Moskvas.

Daniel tunnistas, et tavaliselt ta sihtkohaga tutvuda ei jõuagi. Pigem sõidab ta lennujaamast kohe kliinikusse, sealt hotelli, hommikul kliinikusse ja tagasi lennujaama. Tallinnas on ta varem käinud ja sellegi külastuse jooksul leidis paar tundi, et vanalinnas jalutada.

Kuigi ühest riigist teise jõudmisele kulub palju aega ning ajavahega on raske harjuda, ütles insener, et naudib oma tööd väga. Reisimine on Schwindi tehnikutele igapäevase rutiinse töö osa, kuna nende üle maailma kasutatavaid lasereid hooldavadki vaid Schwindi poolt koolitatud inimesed. Saksamaa inseneridel on laserite kohta alati uusim info ja nende põhjal omandatud oskused ning seetõttu lendavadki nad kliinikute teenuste kõrgeima kvaliteedi tagamiseks Hiinasse, Singapuri või hoopis Eestisse.

Daniel ütles, et KSAs kasutusel olev Schwind Amaris 750S on lasertehnoloogia absoluutne tipp ning nii tema kui ta kolleegid töötavad iga päev selle nimel, et Schwind tipus püsiks.

Home » Schwindi inseneri põnev tööelu

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.