Tantsutreener Tatjana Ozdoba: “Nii suur muutus on lihtsalt inspireeriv!”

Eelmisel talvel vabanes KSAs prillidest imeline naine, ema, tantsija ja tantsutreener Tatjana Ozdoba. Aastaid saatis teda väike lühinägelikkus, mis tema aktiivse elustiiliga kokku ei sobinud. Ühel hetkel aga otsustas naine, et nüüd tuleb enda heaolu jaoks midagi suurt teha ja läbis Flow 2.0 laserprotseduuri. Pärast seda algas tema elus uus peatükk.

Tatjana on tantsija ja tantsutreener, kes oma sõnul nakatus tantsupisikuga juba 7-aastaselt, kui koolis võistlustantsu tundi sattus. Armastus tantsu vastu on teda alates sellest hetkest kuni tänase päevani saatnud! Viimased 17 aastat on ta tegelenud igapäevaselt treeneritööga, andes bailatino trenne nii täiskasvanutele kui ka kõige väiksematele mudilastele. Tatjana naudib väga oma aktiivset eluviisi ja pidevas liikumises olemist, küll aga saatis teda aastaid lühinägelikkus, mis sellise elustiiliga kokku ei käinud.


Foto: Jelena Ruudi

Väike miinus tekitas suurt ebamugavust

Tatjanal oli suhteliselt väike miinus ja prille igapäevaselt ta kandma ei pidanudki. Ajaga aga lühinägelikkus süvenes ja üha rohkem tuli ette olukordi, kus ta end uduse nägemise tõttu ebakindlalt tundis. „Treeneritöö ei ole lihtsalt füüsiline tegevus, vaid ka aktiivne inimestega suhtlemine, ja minu jaoks oli väga suureks ebamugavuseks see, et ma ei näinud enam selgelt oma õpilaste emotsioone.“

Tatjana on ka ema ja nagu ka paljusid teisi naisi, hakkasid prillid teda just pärast lapse sündi kõige enam segama. “Nii palju toimetamist, liikumist ja õues olemist ning muidugi need väikesed kiired käed, mis prille haaravad! Kui sinna juurde lisada halb nägemine, on tulemuseks korralik virr-varr.”

Enda heaolu esiplaanile

Tatjana kannatas päris mitmeid aastaid lühinägelikkuse ja prillidega seotud ebamugavused ära. Ühel hetkel tuli prillidelt ka sang küljest ära ja siis pidi hakkama saama vaid ühe sangaga prillidega, mis muidugi tegi kogu prillimajanduse veelgi ebamugavamaks.

Ühel keerulisemal eluperioodil mõistis Tatjana, et peab tegema midagi tähenduslikku ja lõpetama enda heaolu tagaplaanile lükkamise. „Tihti unustame iseenda eest hoolitsemise – lükkame asju edasi, arvates, et need saavad oodata. Leiame alati põhjuseid, miks just praegu ei ole õige aeg.“ Ja nii sündis tema peas otsus teha enda elukvaliteedi tõstmise jaoks midagi suurt ja vabaneda lühinägelikkusest! Esimeseks sammuks selles suunas oli põhjalik eeltöö ja info kogumine erinevate võimaluste kohta. KSA puutevaba Flow 2.0 laserprotseduur tundus tema jaoks parim valik ja lõpliku kinnituse sai ta oma otsuse õigsuse kohta kolleegilt, kes just sama protseduuri läbinud oli. Järgmiseks sammuks oli Flow 2.0 silmauuringu läbimine.

Kuna uuringul selgus, et Tatjana on laserprotseduuri jaoks sobilik, siis pikalt ta nägemise korda tegemisega ei oodanud. Juba paari nädala pärast sai ta aja Flow 2.0 laserprotseduuriks. Laserprotseduur oli tema jaoks täieliku vau-efektiga – füüsiliselt ei tundnud ta mingit valu ega ebamugavust, kõik oli kiire, kerge ning patsiendi jaoks mugavaks tehtud. Protseduuri päeval sai ta hüvasti jätta ka oma ühe sangaga prillidega, mis KSA prillinõus oma koha leidsid!

Taastumiseks võttis naine vabaks enda jaoks ühe nädala ja oma kogemusest saab ta öelda, et see oli tõesti vajalik – sai südamerahuga keskendudagi sellele, et organism taastub, silmad saavad piisavalt puhkust ja kuskile pole kiiret. Muidugi ootas aga Tatjana põnevusega oma esimest trenni pärast protseduuri, kuhu juba peagi minna sai!

Vau-efekt uuest nägemisest

“Kui nädal pärast protseduuri esimest korda tantsusaali sattusin ja oma trennikaaslaste nägusid nägin, siis vot see oli fantastiline tunne!” meenutab Tatjana. “Tantsimise ajal ei kandnud ma kunagi prille ja kui nüüd esimesed pöörded ära tegin, tajusin muutust. Vaatamata väikesele miinusele tekitas lühinägelikkus siiski palju ebamugavust, kuid nüüd seda enam pole!”

Tänaseks on Tatjana juba sellega harjunud, et nägemine on super. Meenutades aga protseduuri ja sellele järgnevat aega võib ta öelda, et imestamist ja avastamist oli igapäevaselt palju. “Kohati olin ikka nagu väike laps – pidevalt imestasin, kui hästi ma näen ja ütlesin “vau” iga asja peale! Alates laserprotseduuri päevast algas minu jaoks “uus elu” ja selline suur muutus on lihtsalt nii inspireeriv!” lausub Tatjana.

Tatjana kogemustest Flow 2.0 laserprotseduuriga valmis ka videolugu! Vaata lähemalt:

Home » Tantsutreener Tatjana Ozdoba: “Nii suur muutus on lihtsalt inspireeriv!”

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.