Telemees Kristo Elias naudib loodust

Kas mäletate veel muheda olekuga ilmapoissi Kristot, kes meid hommikuti „Terevisioonis” tuisu ja tormi eest hoiatas või soovitas hoopis karupüksid kappi jätta ja kevadriided tolmust puhtaks kloppida? Ilma Kristo küll enam ei ennusta, kuid teleekraanilt pole ta kuhugi kadunud – nüüd näeme teda hommikute asemel esmaspäeva õhtuti „Osoonis”, kus ta viib meid Eesti metsadesse, põldudele ja niitudele, järvedele ja jõgedele ning tulevastes saadetes suisa Arktikale.

Kristo on uue hooaja eel põnevil, sest nagu öeldakse, siis kõik-kõik on uus septembrikuus ja sel sügisel on Kristol piltlikult öeldes uued silmad. Suve hakul läbis ta meie juures Flow-protseduuri, mis vabastas ta tüütutest läätsedest ja võimaldab Kristol nüüd looduse ilu täiel rinnal nautida. Nagu ta ise ütleb, siis on tavaline, et loodussaadet tehes osutavad linnumehed jutu käigus mõnele linnule ning kui vanasti pidi Kristo tõdema, et „on jah mingi täpp seal puu otsas”, siis nüüd näeb ta nii taevas liuglevaid linde kui ka kõiki muid detaile.

Kristo ei kurda läätsekandja elu üle, kuid tunnistab, et ilma on ikka kordades mugavam ja, mis peamine – silmadele tervislikum. Läätsed on hea lahendus ajutiselt, kuid ei sobi pikas perspektiivis iga päev kandmiseks, sest silmad vajavad puhkust. Kurnatud silmad ajendasid Kristot laserprotseduuri kohta teavet otsima ja seda leidis ta enda sõnul kõige rohkem KSA-lt. Kristo kiidab meie informatiivset kodulehte ja aktiivset tegevust Facebookis, sest need olevat võitnud tema usalduse. Silmad on lisaks suule saatejuhi tähtsaimad töövahendid ja seetõttu oli Kristo jaoks oluline, et ta tunneks end kindlalt, kui need võhivõõra kätte usaldab.

Protseduur oli aga kõike muud kui see, mida Kristo ootas. Külma ja kõleda operatsioonisaali asemel astus ta enda sõnul justkui spaasse, kus oli mõnus muusika ja sõbralikud teenindajad, kes tegid kõik, et ta tunneks end mugavalt ja pingevabalt. Ning kardetud suure ja keerulise operatsiooni asemel oli tegemist hoopis lihtsa laserprotseduuriga, kus ei lõigata inimest lahti, nii et taastumine võtab aega kuid. „See on kosmeetiline protseduur, mis sinu elu päris kõvasti parandab,” ütleb Kristo. Täpselt nii ongi. Niisiis sea sammud lähimasse KSA kliinikusse ja tõsta sinagi oma elukvaliteeti, et Eestimaa loodust paremini näha.

Vaata videost, kuidas Kristo täiustatud silmad teda tööpostil teenivad!

Home » Telemees Kristo Elias naudib loodust

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.