Vabadus osaleda oma lemmikspordialadel

Helena Ingermann (24) töötab meditsiiniõena ja tegeleb motokrossiga. Ta räägib meile, kuidas tema eluaegne unistus oli telekat vaadates magama jääda. Nüüd, kus ta pärast Flow protseduuri enam prille ei kanna, on unistused täitunud.

Elu koosneb väikestest detailidest. Helena tunneb, et pärast nägemispuudest vabanemist on detailid tema elus muutunud teravamaks ja paremaks, mõjutades tema üldist heaolu väga positiivselt. «Nüüd saan rahus tööd teha ja oma silmade pärast mitte muretseda. Varem, kui läätsesid kandsin, muutusid silmad õhtuks kuivaks ja väsisid,” meenutab Helena aegu, mil tema silmad vajasid veel plastikakirurgia kliinikus tööks kontaktläätsi või prille.

Motokrossi jaoks on vaja suurepärast sihikut

Helena on mitmekülgne naine, kellel on palju huvitavaid hobisid. Lisaks õena töötamisele tegeleb ta ka motokrossiga. Selles valdkonnas oli suurepärane nägemine midagi, mis tal puudus. Alles nüüd, pärast laserprotseduuri, saab ta oma hobi täiel rinnal nautida. Helena selgitab: „Motokrossis on palju liiva ja muda lendu, millele lisandub palju tolmu ja udu. Ükski neist ei ole silmadele tervislik ja tekitab kontaktläätsede kandmisel tüütust. Olen sageli pidanud raja ääres peatuma ja objektiive parandama, mõnikord olen pidanud nende pärast isegi võistluse pooleli jätma.

Teda ei aidanud ka retseptiprillid. “See tundus nii ohtlik!” ütleb Helena värisedes. «Mõned kannavad mootorrattaprillide all prille, aga mina ei saanud. Hakkasin ette kujutama, mis juhtuks, kui ma kukuks…”

Suurepärane öine nägemine

Nüüd saab Helena rattaga sõita nii julgelt ja kiiresti, kui tahab, sest silmad ei piira enam tema vabadust. “Ma võin oma silmi ja nägemist usaldada,” kirjeldab Helena oma hobi. «See on motokrossis ülimalt oluline. Pean silmad maapinnal hoidma ja väga kiiresti reageerima.

Ka tema öine nägemine on nüüd suurepärane. Päeva lõpuks olid tema silmad väsinud, valusad ja pisarad. Nüüd pole tal neid probleeme! “Ma naudin elu täiel rinnal!” hüüab ta.

Home » Vabadus osaleda oma lemmikspordialadel

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.