Walk Your Talk, 6. köide

Meie särasilmne konsultant Merike hoolitseb selle eest, et iga meie klient saaks enne lasersilmaoperatsiooni põhjaliku vastuse kõigele, mida ta vajab. Tema hääl on sõbralik hääl, mida kuulete, kui meile helistate. Mõnel kliendil võib isegi olla õnn näha vastuvõtul tema naeratavat nägu külla minnes!

Merike ütles, et kuigi klientidel, kellega ta telefonis räägib ja kliinikus kohtub, on üldiselt sarnased küsimused ja probleemid, nõuavad need kaks suhtlemisviisi temalt väga erinevaid oskusi. «Kui näen klienti silmast silma, saan tema kehakeelest palju välja lugeda. Telefonis pean mõnikord aimama, kuidas nad end tunnevad ja mida nad mulle ei räägi, sest mul on ainult nende hääl, millest rääkida.

Mis aitab tal meie klientidega ühendust saada, on tema enda laserprotseduuride kogemus. “Kuna olen ise silma laseroperatsiooni teinud, saan oma klientidele rääkida kõigest, mis operatsioonisaalis toimub, et nad teaksid, mida oodata. Ja ma räägin neile alati, kuidas protseduur muutis mu elu täielikult! Ma arvan, et see aitab neid tõesti rahustada. Operatsioonieelsest elust on Merikele enim meelde jäänud vihmasel päeval bussile jõudmine ja tunne, et uduste klaaside tõttu “lõpetaks kalakaussi”. Ja kuidas tema halb nägemine ujumisel palju tüli tegi – mida ta teebki palju, sest see on olnud tema lemmikhobi väiksest peale.

“19. jaanuar 2011 – kuupäev jääb mulle alatiseks meelde! See oli enne, kui KSA-sse tööle asusin. Kuigi olin protseduuri nii kaua oodanud, olin sel päeval päris närvis. Pärast operatsiooni sain aru, et olin liiga palju muretsenud. See kõik käis nii kiiresti – tundsin, et kirurg ei tee midagi minu silmadega, vaid millegagi klaasseina taga mu silmade lähedal. Kui dr Haavel ütles, et kõik on tehtud, pidin teda rahustuseks paluma, sest ma ei suutnud uskuda, kui kiire ja mugav kogu protseduur oli!“

«Võin ausalt, liialdamata öelda, et mu elu muutus sel päeval. Minu nägemine oli kehv juba põhikoolis ja mõtlesin, et pean sellega lihtsalt leppima ja sellega elama. Seega oli protseduur minu jaoks unistuse täitumine! Ma ei suuda siiani vahel uskuda, et ma oma silmaga nii hästi näen!”

Home » Walk Your Talk, 6. köide

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.