Avamisajad

Tallinna silmakeskus on avatud:
E–R 9.00–17.00

Tartu silmakeskus on avatud:
E – N 9.00 – 17.00

Leia meid

Broneeri aeg laste silmauuringule

Laste silmauuring annab põhjaliku ülevaate sinu lapse nägemisest ja silmade tervisest.

Juhul, kui olete ise prillikandja või teie peres esineb kellelgi laisksilmsust ehk amblüoopiat, soovitame esimest korda lapsega nägemiskontrolli tulla võimalikult varakult. Kõik lapsed peaksid läbima esimese nägemiskontrolli hiljemalt 2-3 aastaselt. Laste nägemisuuringutele kutsume lapsi vanuses 2.5 eluaastast kuni 17. aastani. Laste nägemisuuringute hinnaks lastele vanuses 4-17 aastat on 79 € ning lastele vanuses 2.5 aastat kuni 3 aastat on 59 €.


NB! Hetkel on laste nägemisuuringute ajad täis, seetõttu saame uusi kliente lisada vaid ootelisti. Kui soovid seda võimalust  kasutada, siis võta meiega ühendust

"*" indicates required fields

Nimi*
Kuhu soovid uuringutele tulla*
A photo of Ants Haavel pointing at the eye test chart.

Tere, mina olen dr Ants Haavel

Usun, et hea nägemisega on elu palju ilusam! Seepärast olen pühendunud inimeste nägemise parandamisele ja püüdlen oma missiooni täitmise poole KSA Silmakeskuse asutaja ja juhina.

Tänaseks olen aidanud juba enam kui 30 000 inimesel tõsta oma elukvaliteet. Pole midagi nauditavamat, kui näha patsiendi naeratust pärast pillidest vabanemist.

Minu teekond silmaarstina on olnud kogemusterohke. Alustasin õpinguid Tartu Ülikoolis 1989. aastal ja sellest ajast peale olen täiendanud oma teadmisi erinevates maailma osades.

Minu oskused pole üksnes teoreetilised, vaid põhinevad ka praktilisel kogemusel Eestis, Soomes, Rootsis, Prantsusmaal, Saksamaal ja mujal.

Töövälisel ajal naudin lugemist ja purjetamist, mis avardab mu silmapiiri ka kirurgina.
Olen tõeliselt pühendunud oma tööle ja usun, et see kirg on aidanud meil kasvada juhtivaks lasersilmakliinikuks Eestis.

Dr Ants Haavel