Meie eksperdid hoolitsevad sinu nägemise eest.

Tiim, kes töötab alati mõeldes sinu heaolule.

Meie eksperdid hoolitsevad sinu nägemise eest

Tiim, kes töötab alati mõeldes sinu heaolule.

Sinu heaolu eest hoolitsevad meie parimad eksperdid

Pühendunud tiim on meie kliiniku suurim vara.

Dr Ants Haavel
Silmakirurg

Dr Ants Haavel on silmaarst ja -kirurg; KSA Silmakeskuse asutaja ja meditsiinidirektor; Eesti, Euroopa ja Ameerika erialaseltside liige; refraktiivkirurgia ja silma sarvkesta ekspert.

Ave Treier
Protseduuri assistent

Ave Treier täidab KSA Silmakeskuses refraktiivkirurgia operatsiooniassistendi ülesandeid. Ta on Euroopa Refraktiivkirurgia Õdede ja Tehnikute Seltsi liige ning kuulub ka Eesti Operatsiooniõdede Ühingu ridadesse.

Kairi Karelson
Protseduuri assistent

Kairi Karelson on meditsiiniõde, refraktiivkirurgia assistent ja patsientide nõustaja. Kuulub Euroopa Refraktiivkirurgia Õdede ja Tehnikute Seltsi ridadesse. Koolitanud end Euroopas, Ameerikas ja Indias.

Ave Jõgibert
Optometrist

Ave on KSA Silmakeskuses optometrist ning viib läbi protseduurieelseid uuringuid. Ave on kahekordse kõrgharidusega – optometristi hariduse omandas ta Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis ning lisaks omab kraadi ärinduses Tallinna Tehnikaülikoolist. Ave on töötanud optometristina 11 aastat ja on läbinud ka Flow-protseduuri.

Arina Vassiljeva
Optometrist

Arina teeb KSA Silmakeskuses nägemisuuringuid. Ta on õppinud optomeetria eriala Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis ning on sel alal üle 13 aasta tegutsenud. Alates 2011. aastast töötab ta KSA Silmakeskuses ning aitab klientidel prillidest vabaneda!

Aljona Pintšuk
Optometrist

Aljona teeb nägemisuuringuid, assisteerib silmaarsti ja konsulteerib kliente optomeetria alal. Ta on KSA Silmakeskuse nimel esinenud ka raadios ja televisioonis ning kirjutanud artikleid ajakirjandusväljaannetesse.

Jelena Štõrenko
Optometrist

Jelena on KSA Silmakeskuse pere värskeim liige ning viib läbi nägemisuuringuid. Ta on õppinud optomeetria eriala Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis ja töötanud optometristina üle 6 aasta. Varasem töökogemus pärineb optikapoodidest ja töötervishoiule pühendunud erakliinikust. Alates 2023. aastast aitab Jelena KSA Silmakeskuses klientidel prillidest vabaneda!

Helena Nisu
Optometrist

Helena liitus KSA tiimiga 2021. aasta lõpus ning teeb silmauuringuid meie Tartu kliinikus. Teda iseloomustab kiire kohanemine, kohusetundlikkus, täpsus ja sõbralikkus. Optomeetria eriala omandas ta Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis ning lisaks on ta läbinud lugematul hulgal optika- ja kliendisuhete koolitusi.

Liisi Mölder
Optometrist

Liisi teeb KSA Silmakeskuses nägemisuuringuid. Optomeetria eriala omandas ta Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis ning on sel alal tänaseks aastaid töötanud. Liisi on European Society of Ophthalmic Nurses and Technicians liige, samuti Eesti Optometristide Liidu liige.

Ülle Taru
Administraator

Ülle on KSA Silmakeskuse Tartu filiaali administraator. Ülle juhib kindla ja rahuliku käega Tartu silmakeskuse tööd selle algusest saadik.

Diana Senek
Administraator

Diana on KSA Silmakeskuse särasilmne administraator ehk teisisõnu see, kes teid Tallinna kliinikusse sisenedes esimesena tervitab ja end koduselt tundma paneb. Suhtleb vabalt viies keeles ja on ka ise Flow protseduuri läbinud.

Aljona Kivila
Kliendikonsultant

Aljona on administraator KSA Silmakeskuse Tallinna esinduses ja ta on tõeline ekspert klienditeeninduse alal. Aljona naudib klientidega suhtlemist väga, nimelt on ta teinud taolist tööd juba enam kui 10 aastat. Tema üheks suurimaks tugevuseks on suurepärane empaatiavõime.

Reelika Maro
Kliendikonsultant

Kui helistate KSA telefoninumbrile, siis suure tõenäosusega kuulete teisel pool toru just Reelika sõbralikku häält. Maailmas ei ole ühtegi teist ametit, mis talle rohkem meeldiks, kui klientidega suhtlemine!

Lilia Kazakova
Kliendikonsultant

Lilia on KSA kõnekeskuse konsultant. Kuna ta on õppinud Tallinna Ülikoolis soome filoloogiat, saab ta oma tööd lausa neljas keeles teha: eesti, vene, inglise ja soome.

Irina Häelm
Optometrist

(lapsehoolduspuhkusel)

KSA Silmakeskus on parim valik sinu silmadele:

 • Eesti juhtiv kliinik silmalaseri valdkonnas alates 2005. aastast.
 • Oleme teinud üle 30 000 eduka laserprotseduuri ja enam kui 200 000 uuringut.
 • Korrigeerime lühinägelikkust puutevabalt – vaid laserkiire abil.
 • Kasutame uusimat Flow 2.0 tehnoloogiat, mis on senistest veelgi turvalisem, usaldusväärsem ja ohutum.
 • Püsivad tulemused on tagatud 7-aastase garantiiga.
 • Turvaline tehnoloogia, hubane atmosfäär ja toetavad töötajad – pakume sulle vaid parimat.

Külastage meie kliinikuid Tallinnas ja Tartus

Sind võtavad vastu hubane atmosfäär ja naeratavad näod.
 • A close-up shot of the KSA Silmakeskus sign on the clinic door.
 • The waiting area of KSA Silmakeskus clinic in Tallinn.
 • A photo of refractive surgical assistants and optometrists at KSA Silmakeskus standing behind the reception desk.
 • A photo of Ants Haavel pointing at the eye test chart.
 • A photo of Ave Treier and Kairi Karelson, refractive surgical assistants at KSA Silmakeskus, holding golden balloons in the clinic.
 • A happy couple in the waiting area of the clinic, enjoying complimentary tea and coffee.
 • A photo of Ants Haavel and his team at the reception of KSA Silmakeskus Tallinn clinic, cheering with hands in the air, everyone smiling.
 • The reception area of KSA Silmakeskus clinic in Tallinn.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.
A photo of Ants Haavel pointing at the eye test chart.

Tere, mina olen dr Ants Haavel

Usun, et hea nägemisega on elu palju ilusam! Seepärast olen pühendunud inimeste nägemise parandamisele ja püüdlen oma missiooni täitmise poole KSA Silmakeskuse asutaja ja juhina.

Tänaseks olen aidanud juba enam kui 30 000 inimesel tõsta oma elukvaliteet. Pole midagi nauditavamat, kui näha patsiendi naeratust pärast pillidest vabanemist.

Minu teekond silmaarstina on olnud kogemusterohke. Alustasin õpinguid Tartu Ülikoolis 1989. aastal ja sellest ajast peale olen täiendanud oma teadmisi erinevates maailma osades.

Minu oskused pole üksnes teoreetilised, vaid põhinevad ka praktilisel kogemusel Eestis, Soomes, Rootsis, Prantsusmaal, Saksamaal ja mujal.

Töövälisel ajal naudin lugemist ja purjetamist, mis avardab mu silmapiiri ka kirurgina.
Olen tõeliselt pühendunud oma tööle ja usun, et see kirg on aidanud meil kasvada juhtivaks lasersilmakliinikuks Eestis.

Dr Ants Haavel