2021. aasta KSA Silmakeskuses

2021. aasta oli KSAs väga eriline ja hea. Tegime tohutul hulgal täiskasvanute ja laste nägemisuuringuid (nendest enim protseduurieelseid silmauuringuid) ja aitasime väga paljudel inimesel lühinägelikkusest vabaneda. Järgnevalt on teie ees mõned kõnekamad faktid, mis iseloomustavad lõppevat aastat.

  • Hea sõbra või tuttava soovitust saab usaldada rohkem, kui mistahes reklaami. Käesoleval aastal võtsid üksteise julgustusel laserprotseduuri teekonna koos ette parimad sõbrannad, aga näiteks abikaasad. Pereliikme soovitusel jõudis meieni ka õdesid-vendi ja lugematul arvul sõpru.
  • KSA hoolde usaldasid end kliendid Lätist, Saksamaalt, Venemaalt ja Austraaliast, aga ka näiteks Inglismaalt kodumaale naasnud eestlased ja Ameerikas ning Gruusias elavad eestlased.
  • Prillidest soovivad vabaneda kõik, seega olid esindatud elualad seinast seina: laulja, viiuldaja, tantsija, toidublogija, tätoveerija, raamatupidaja, influencer, jalgpallitreener, tarkvaraarendaja jne.
  • Kevadel täitus KSA Silmakeskusel 16 aastat asutamisest. Staažikamad töötajad on meil samuti 16 aastat olnud: silmakirurg dr Ants Haavel ja protseduuriõde Ave Treier.
  • Septembris käis Flow 2.0 laserprotseduuril veel üks KSA töötaja. Praeguseks on umbes 75 % kõikidest KSA töötajatest laserprotseduuri ise läbinud.
  • Tänavu liitus KSA tiimiga uus optometrist Helena, kelle juures saab silmauuringutel käia KSA Tartu kliinikus.
  • Aasta alguses prognoosisid KSA töötajad, kui palju Flow 2.0 laserprotseduure 2021. aastal tehakse. Keegi täpset arvu ei tabanud ja aasta eesmärk saavutati juba oktoobris.
  • Lisaks täitus jõulude eel läbi aegade suurim nädala rekord – 5 päeva jooksul tehti 75 protseduuri.
Home » 2021. aasta KSA Silmakeskuses

Take our quick quiz to find your path to glasses-free living

Take our 2-minute test to see if laser eye surgery can unlock a new world of clear vision for you.

Teemad

Customer experiences

Embrace a brighter world, free from glasses and contacts

Step into a life of visual freedom and discover is laser eye surgery is right for you with a appointment

Embrace a brighter world, free from glasses and contacts

Step into a life of visual freedom and discover is laser eye surgery is right for you with a appointment

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.