3 asja, mida KSA sai teada Londoni koolituselt

KSA käis hiljuti Londonis, kus osales ka mitmel põneval ja sisukal koolitusel. Kuigi teema on eelkõige seotud silmakirurgiaga, saab omandatud ideid kasutada ka muudes valdkondades.

Kolm peamist teadmist-mõtet-arusaamist, mida Londonist saime ning mis võiksid ka Sinule kasulikud olla:

1. Sotsiaalmeedia kasutamine, veebilehe optimeerimine ning blogi pidamine on marketingi tulevik.

Aina rohkem pööratakse turundusmaailmas tähelepanu sisu loomele ehk content marketingile. Ükskõik, mis vallas Sa tegutsed, pööra tähelepanu professionaalsele sotsiaalmeedia suhtlusele, uuenda oma kodulehte pidevalt ning kirjuta blogi, kus jagad oma klientidele asjalikku nõu.

2. Suhtle, kohtu inimestega ning tutvusta oma tegemisi.

Head suhted saavad tihtipeale alguse tavalisest vestlusest ehk small-talk’st. Just seetõttu ole kohal oma valdkonna tippsündmustel, räägi oma tegemistest, tugevustest ja oskustest. Loo teadlikult häid kontakte tehnoloogia tootjate, uute koostööpartnerite ning võimalike klientidega. Naerata ja inimesed mäletavad Sind.

3. Naudi seda, mida teed.

Kui ettevõtte igal töötajal silmad säravad ja ta on oma tööd tehes õnnelik, siis paistab see välja ja tekitab usaldusväärse tunde. Öeldakse ju, et “kus on, sinna tuleb juurde”, mis tähendab ka, et kui oled õnnelik, siis saad veel õnnelikumaks. Naudi oma tööd, loo meeskonnas hea õhustik ning tugev grupienergia ja vaata, kui positiivselt see mõjutab ka Su kliente.

KSA käib igal aastal Euroopa katarakti ja refraktiivkirurgia kongressil, et hoida silm peal uusimatel laseritel ja põnevatel teemadel. Sel korral toimus kongress Londonis ja lisaks massiivsele näitusele koolitati inimesi ka erinevatel teemadel.

Home » 3 asja, mida KSA sai teada Londoni koolituselt

Take our quick quiz to find your path to glasses-free living

Take our 2-minute test to see if laser eye surgery can unlock a new world of clear vision for you.

Teemad

Customer experiences

Embrace a brighter world, free from glasses and contacts

Step into a life of visual freedom and discover is laser eye surgery is right for you with a appointment

Embrace a brighter world, free from glasses and contacts

Step into a life of visual freedom and discover is laser eye surgery is right for you with a appointment

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.