Retseptinädal – troopiline smuuti

Kui järgmine kord silmaarsti külastad, siis ära ehmu, kui ta sind apteegi asemel turule saadab. Nimelt sisaldavad lehtkapsas, oranž pipar, lõhe ja paljud teised toidud silmade tervise jaoks vaat et paremaidki toitaineid kui pisikesed valged tabletid. Seepärast toob KSA sinuni selle nädala jooksul viis huvitavat retsepti, mida vahelduseks katsetada. Ikka selleks, et su silmad oleksid terved, sest sügis on ilus ja hea nägemisega on seda parem nautida!

Troopiline smuuti – naudi pärast trenni ja jaga kolme sõbraga (kogus 4 klaasi)

See värskendav jook sisaldab luteiini ja C-vitamiini. Ja mis eriti hea – toidab nii silmi kui ka keha, sest kookosvesi varustab sind elektrolüütidega, mille järgi su keha pärast treeningut januneb.

Vajad kolmveerand tassi külmutatud mangot, veerand tassi külmutatud ananassi, üks tass spinatit / lehtkapsast (kale) ja üks tass kookosvett. Aseta kõik kannmiksrisse ja blenderda terviseks! (Nipp! Külmutatud puuviljade asemel saab kasutada ka värskeid, kuid siis tasub miksrisse poetada paar jääkuubikut – nii on jook jahedam ja mõnusam.)

Home » Retseptinädal – troopiline smuuti

Take our quick quiz to find your path to glasses-free living

Take our 2-minute test to see if laser eye surgery can unlock a new world of clear vision for you.

Teemad

Customer experiences

Embrace a brighter world, free from glasses and contacts

Step into a life of visual freedom and discover is laser eye surgery is right for you with a appointment

Embrace a brighter world, free from glasses and contacts

Step into a life of visual freedom and discover is laser eye surgery is right for you with a appointment

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.