Why did a young fiddle player choose to have a laser eye procedure before summer?

Matis Leima (22) is the youngest member of Zetod, an award-winning Estonian folk band. He recently underwent a laser eye procedure, with timing before summer being essential. Why?

“Alguses ma mõtlesin, et töötan terve suve ning teenin protseduuri jaoks raha. Siis sain teada, et saan võtta hoopis järelmaksu ning esimene aasta on intressivaba,” selgitab muusik Matis Leima, miks ta otsustas oma – 4’se tugevusega prillidest vabaneda suve alguses. Nii saab ta terve suve juba nägijana ringi käia ning sügiseks teenitud raha korraga ära maksta. Ja kui korraga ei saagi, siis aasta jooksul on see võimalus olemas ning lisakulusid intressi näol pole.

Matis oli prille kandnud palju aastaid, kuid südames unistas ta alati heast nägemisest. Millegipärast tundus protseduur ja kogu ettevõtmine talle alati keeruline, raske, kallis ja riskiderohke. “Praegu tunnen, et need olid pseudoprobleemid! Kuigi käisin juba aasta tagasi silmauuringutel, siis nüüd oli ideaalne aeg opi tegemiseks – miinus oli seisma jäänud ning mul on terve elu veel ees,” on noormees õnnelik.

Just sai läbi Laulu-ja Tantsupidu, kus osales loomulikult ka Matis. Hea nägemisega nautis ta juba kaugelt sõprade ära tundmist ning rahvamassi hoomamist. “See oli üritus, kus ma rõõmustasin siiralt oma hea nägemise üle! Tundsin juba kaugelt ära sõpru ja tuttavaid ning taevasse lendavad õhupallid polnud ka enam mitte udukogud, vaid konkreetsed pallid oma kindla värvi ja isegi selge paelaga,” kirjeldab Matis saadud kogemusi.

Laserprotseduurist on Leimal möödas umbes kuu ning nägemine taastub plaanipäraselt. Kuna Flow protseduuriga silma sisselõiget ei tehta, siis on taastumine mõnevõrra aeglasem, kuid pikas perspektiivis ohutum ja riskidevabam. “Hommikuti on silmad puhanud ja selged, õhtuks väsivad natuke ära. Nägemine muutub iga päevaga järjest paremaks!”

Home » Why did a young fiddle player choose to have a laser eye procedure before summer?

Take our quick quiz to find your path to glasses-free living

Take our 2-minute test to see if laser eye surgery can unlock a new world of clear vision for you.

Teemad

Customer experiences

Embrace a brighter world, free from glasses and contacts

Step into a life of visual freedom and discover is laser eye surgery is right for you with a appointment

Embrace a brighter world, free from glasses and contacts

Step into a life of visual freedom and discover is laser eye surgery is right for you with a appointment

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.