9 küsimust Liisa Ennustele

KSAs vabanes 2017. aastal prillidest Liisa Ennuste, keda võib iseloomustada sõnadega ambitsioonikas, kõrge lennuga, särav, positiivne ja edukas. Liisa töötas mitu aastat Eestis Nike brändi- ja turundusjuhina ning hiljuti sõitis elama ja tööle Dubaisse, kus juhib nüüdsest Nike turundustegevusi Lähis-Ida turgudel. Tööalaselt on tema kireks ägedate ja eriliste turundus- ja reklaamikampaaniate loomine, lisaks on ta suur sotsiaalmeedia entusiast ja on oma kogemusi jaganud mitmetel koolitustel nii Eestis kui ka kaugemal.

Ka vabal ajal armastab Liisa ülekõige sporti ja aktiivset eluviisi ning leiab alati aega spordi tegemiseks, et oma keha ning vaimu tasakaalus hoida. Lisaks on tema kireks ka raamatute lugemine – 2018. aastal pani ta ennast proovile ja üritas iga kuu vähemalt paar uut raamatut ette võtta. Tulemuseks oli see, et ta luges aastaga läbi 28 raamatut.

Istusime Liisaga korraks maha ja uurisime, millised on tema mälestused seoses Flow 2.0 laserprotseduuriga ja milline on olnud tema elu “nägijana”.

1. Milline oli Sinu elu prillikandjana – kui palju ja mis olukordades prillid/kontaktläätsed Su elu segasid ja keerulisemaks tegid?

Peamine probleem, mida mäletan, oli seotud läätsevedelikuga. Pidevalt oli üks jama, et läätsevedelik on otsas ja pidin seda igasugustest X kohtadest otsima minema. Võib öelda, et ma olin juba ekspert läätsevedeliku ostukohtade suhtes ja teadsin kõiki tavapäraseid ning imelikke kohti, kust on võimalik läätsevedelikku osta!

Lisaks arvasid paljud tuttavad, et ma olen eriti ülbe, kuna ma ju ei näinud hästi kaugele ja seepärast ei kippunud ka naeratama udustele “võõrastele” inimestele, kes tänaval vastu tulid.

2. Mis andis viimase tõuke laserprotseduurile tulemiseks?

Viimast tõuget otseselt ei olnudki – nagu enamus suurte otsustega elus, otsustasin ma selle ära suhteliselt lambist. Ühel päeval mõtlesin, et aitab prillide ja läätsede kandmisest, astusin KSAsse sisse ja läbisin Flow 2.0 silmauuringu. Sain teada, et ma olen laserprotseduuriks sobilik ja siis enam tagasiteed ei olnud.
3. Sa kartsid hirmsasti enne oppi. Mida Sa siis täpsemalt kartsid?

Esiteks kartsin ma, et mu silmi hoitakse lahti mingite hirmsate asjadega nagu Clockwork Orange filmis. Ja teiseks oli hirmus see, et ma ei tohi ennast laseri töötamise ajal liigutada ning see tundus täiesti võimatu ülesandena.

4. Kuidas Sa oma hirmust üle said?

Sain teada, et laser töötab keskmiselt ainult 15 sekundit silma kohta ehk 30 sekundiga on kõik tehtud! Lisaks mõtlesin, et selle protseduuri on läbinud varasemalt nii paljud inimesed, kellega on kõik ju korras ning otsustasin, et ma ei tohiks elus selline argpüks olla.

5. Mida Sa ütleksid inimestele, kus unistavad laserprotseduurist, aga keda veel hirm tagasi hoiab?

Ütleksin, et: “Come on vaadake mind!” Ma kardan nii paljusid asju ja olen hull muretseja, aga ikkagi tegin selle ära. See on kindlasti üks parimaid otsuseid su elus!

6. Millele mõtlesid protseduuri ajal? Mis oli esimene asi, millele mõtlesid pärast protseduuri?

Esiteks, mõtlesin sellele, et kõik inimesed olid KSAs nii armsad ja head ning mul tekkis kohe turvatunne. Teiseks, sain kohe endale uued päikseprillid valida, mis oli väga tore algus. Siis pidin ennast laserprotseduuriks korralikult kokku võtma ja kui protseduur läbi sai, oli kohe tunne, et “jess, tehtud!”. Mind üllatas ka see, et pärast protseduuri nägin juba veidi paremini kui enne ilma prillideta, kuigi teadsin, et selge nägemine tuleb Flow protseduuriga järk-järgult.

Lisaks tahaksin öelda ka seda, et ma ei jäta kunagi teeninduse kohta reviewsid, aga nii kui ma KSAst pärast protseduuri koju jõudsin, mõtlesin, et kohe kui mu silmad kannatavad ekraani vaadata, kirjutan hea tagasiside – see KSA personali soe suhtumine läks mulle tõesti südamesse!

7. Kuidas Sul taastumine läks ja kui kiiresti said uuesti tavarutiini naasta?

Ma täpselt enam ei mäleta, kui kaua ma igapäevaseid asju teha ei saanud, aga mäletan, et ekraane oli paar nädalat raske vaadata. Üritasin sel perioodil tööülesandeid prioritiseerida nii, et peaksin vähem ekraanide taga olema. Aga seda ma mäletan küll täpselt, et kohe kui ma taastunud olin, siis trenni oli lausa lust teha!

8. Nimeta kolm asja, mis on elus nüüd teisiti, kui silmad on korras?

  • Mu silmadel on koguaeg väga mugav olla. Varasemalt oli hetki, kus pidin silmi haiglaselt palju pilgutama, et neid niisutada, aga see on minevik. Lisaks ma ei pea enam kunagi muretsema, et läätseasjad oleksid minuga koguaeg kaasas.
  •  Saab basseini ja merre minna ilma igasuguse mureta ning teisi inimesi ja objekte nähes.
  • Mulle meeldib oma prillivaba välimus rohkem ehk tunnen ennast nüüd kenamalt!
9. Räägi mõnest suurepärasest hetkest pärast Flow 2.0 laserprotseduuri läbimist!
Pärast protseduuri kõndisin mitu kuud linnas ringi, otsisin kaugeid objekte ja imetlesin kui teravalt ma näen. See tänutunne, et selline tehnoloogia on olemas ja et ma sain seda endale lubada, oli nii-nii suur!
Home » 9 küsimust Liisa Ennustele

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.