Heidi lugu

Heidi Palojärvi võib tunduda keskmise Soome kodanikuna – lihtsalt normaalset elu elav ja normaalset tööd tegev noor naine, kellel on ilmselt ka tavalised hobid nagu jooksmine või raamatute lugemine või filmide vaatamine. Ei oskaks arvatagi, et peale kõigi nende “tavaliste asjade” on ta ka hingelt veidi metsik ja kui teised inimesed lähevad pühapäeva pärastlõunal kohvikusse pannkooke sööma, hüppab ta hoopis lennukist välja. Ja justkui langevarjuhüppamine poleks piisavalt ekstreemne, on tõeline löögijoon järgmine: ta on langevarjuhüppaja, kes kannatab tugeva akrofoobia all.

Tundub võimatu, kuid langevarjuhüpped on tegelikult aidanud tal oma foobiast üle saada. Kuigi mõte töötavast lennukist välja hüpata toob teistele inimestele hanenaha, ütleb ta, et vajab seda sama palju kui õhku. Heidi selgitab, miks ta seda teeb: „Lennukist välja astumine on alati raske, see tähendab, et aja jooksul muutub see lihtsamaks, kuid alati on natuke väljakutseid pakkuv – see üks samm tundmatuse poole. Kuid kui olete seal väljas, lennates maapinnast 13 000 jala (4000 meetri) kõrgusel, olete täiesti üksi – pole muret, stressi ja mis kõige tähtsam – pole hirmu. Ainult sina ja täieliku vabaduse tunne. See annab jõudu”.

Loomulikult on langevarjuhüpetel oma riskid, kuid neid saab minimeerida, kui hüppaja teab, mida teha ja kuhu maanduda. Mida on raske teha, kui sa ei näe tegelikult, kuhu lähed. Heidi pidi langevarjuhüppes kasutama prille, sest kontaktläätsed polnud valikus, nagu ta ütleb – “Nendega võid küll lennukist välja hüpata, aga ilmselt maandud ilma nendeta maapinnale”. Kuna ka prillid kiivri all polnud just kõige mugavam variant, hakkas ta otsima alternatiive, kuni üks hea sõber rääkis talle KSA Vision Clinicust ja laseroperatsioonist. Ta ütleb, et otsis veebist ka teisi kliinikuid, kuid kuna tema sõbral oli KSA-s nii suurepärane kogemus, mõtles ta, et proovib seda.

“Lasin nii silmad kui ka protseduuri samal päeval Tallinnas KSA Nägemiskliinikus üle vaadata,” räägib Heidi. Ta mäletab, et oli protseduuri pärast ärevil, kuid rahunes kohe pärast KSA-sse jõudmist maha, sest töötajad olid väga toredad ja abivalmid. “Protseduur kestis väga lühikest aega ja kuigi pidin nädalaks tempot maha võtma ja lõõgastuma, oli see kõik seda väärt. Sest pärast seda, kui dr Ants Haavel mu kaitsvad kontaktläätsed ära võttis, suutsin uuesti lennukitest välja hüpata… ainult sel korral ei pidanud ma prille kandma! ütleb Heidi ega saakski õnnelikumana tunduda.

“KSA oli minu jaoks kindlasti õige valik ja see, et nad maksid mu laevapiletite eest ja pakkusid ööbimist hotellis, näitab nende pakutava teeninduse taset. Ma ei suuda neid piisavalt tänada! ” Nii palju kui ka meile meeldib seda kuulda – ja me peame tunnistama, et Heidi ei ole esimene, kes ütleb, et tema visiooni parandamine KSA-s on olnud üks parimaid valikuid, mida ta kunagi teinud on, või et ta soovitaks seda teenust talle. sõbrad – meil on lihtsalt hea meel, et suutsime anda talle kindlustunde, mida ta vajab, et teha midagi, mida ta armastab. Nii et aitäh ka sulle, et meile külla tulid ja head hüppamist, Heidi!

Home » Heidi lugu

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.