Milline oli 2022. aasta KSA Silmakeskuses?

Uskumatu, et juba õigepea saame hüvasti jätta 2022. aastaga! Nagu paljudel teistel, on ka meil tavaks iga aasta lõpus korraks mõelda tagasi möödunud aastale – mille üle oleme tänulikud, millised olid suurimad õnnestumised ning katsumused ja kuidas saaksime järgmisel aastal veel paremini. Ehk vaata koos meiega tagasi, milline oli 2022. aasta Eesti juhtivas silmakliinikus, KSA Silmakeskuses!

  • Kõige tänulikumad oleme alati loomulikult meie klientide üle, kes on KSA valinud, et oma silmade ja nägemise tervise eest hoolt kanda! Pea 2 tuhat inimest otsustasid, et 2022. aasta on parim aeg, et KSAs lühinägelikkusest vabaneda ja edaspidi nautida elu suurepärase nägemisega!

  • Tänu sellele, et suurendasime eelmisel aastal oma kliinikutes kabinettide arve, saime 2022. aastal võtta rohkem inimesi vastu ka nägemisuuringutele – nii laserprotseduuri sobivusuuringutele, põhjalikele nägemise audititele kui ka laste silmauuringutele. Näiteks pea tuhat last käisid meie kliinikutes nägemist kontrollimas!
  • 2022. aasta alguses jõudis meie kliinikusse uhiuus laser. Vahetasime Schwind Amaris 1050RS laseri sama seeria kõige uuema mudeli vastu välja, mis on ainuke sellelaadne laser Eestis. Tänu uuele laserile saame oma klientidele pakkuda kõige kaasaegsemat tehnoloogiat ning turvaliseimat laserprotseduuri.

  • 2022. aasta oli eriline ka selle poolest, et saime taas osaleda üle mitme aasta koroonapandeemia tõttu ära jäänud Euroopa refraktiivkirurgia kongressil. Septembri lõpus käisime KSA tiimiga Itaalias, Milaanos, kus toimus järjekorras 40. Euroopa refraktiivkirurgia kongress. ESCRS näol on tegemist ühe Euroopa suurima refraktiivkirurgia konverentsiga, millest võtab igal aastal osa rohkem kui 7500 inimest 130 riigist. Hea meel oli näha, et sel aastal oli eriti suures fookuses ka jätkusuutlikus. Viisime end kurssi valdkonna värskeimate teadmistega, kohtusime kolleegidega üle maailma ning tõime uued teadmised koju kaasa!
  • 2022. aastal saime üle mitme aasta korraldada taas kliendipäevasid! Viimased paar aastat olid kliendipäevad võimalikud vaid online kanalites, seega oli eriti suur rõõm näha üle pika aja kliendipäeval osalejaid silmast silma, meie kliinikutes kohapeal. Jätkame kliendipäevade korraldamisega ka 2023. aastal, sest oleme tagasisidena palju kuulnud, et parim kanal, kust saada kõikidele oma küsimustele vastused seoses laserprotseduuriga, on KSA kliendipäev!

  • Taaskord tõdesime, et meie töö lemmikuks osaks on kohtumine põnevate persoonidega ja kuulda nende inspireerivaid lugusid! Tuntumatest nägudest vabanesid prillidest 2022. aastal näiteks näitleja Adeele Jaago, laulja Märten Männiste, motosportlane Keity Meier, professionaalsed triatleedid Armin Angerjärv ja Johannes Sikk. Kohtasime inimesi pea kõigilt elualadelt – sportlaseid, muusikuid, näitlejaid, hambaarste, ettevõtjaid, õpetajaid, disainereid, fotograafe, kondiitreid jne. Ka KSA meeskonna uusim liige, Tartu kliiniku optometrist Helena, otsustas 2022. aastal oma elu muuta ja laserprotseduuri ära teha!

  • KSAsse jõuab inimesi kogu üle maailma! Suurem osa meie kliente on loomulikult Eestist, aga pea igapäevaselt näeme ka inimesi erinevatest maailmanurkadest. 2022. aastal usaldasid end KSA hoolde kliendid Lätist, Saksamaalt, Austriast, Inglismaalt, Itaaliast, Prantsusmaalt, aga ka näiteks Austraaliast kodumaale naasnud eestlased ja Taist ning Indiast pärit kliendid. 
  • Kui sel aastal küsisime oma klientidelt tagasisidena, kas nad on rahul, et laserprotseduuri ära tegid, oli populaarseimaks vastuseks, et tegu oli nende elu ühe parima otsusega!

Home » Milline oli 2022. aasta KSA Silmakeskuses?

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.