Punased silmad fotodel

Punasilmsuse ilmumine piltidel, mida nimetatakse “punasilmsuse efektiks”, ilmneb siis, kui kaamera jäädvustab valgust, mis peegeldub teie pildistatava silma tagaosas asuvalt võrkkestalt, kui välku kasutatakse öösel ja hämaras valguses.

Silm töötab väga sarnaselt kaameraga. Valgus siseneb silma läbipaistvasse kattekihti, nagu kaamera objektiivi klaas, ja pupill kontrollib silma läbiva valguse hulka nagu kaamera ava. Võrkkesta püüab kinni sissetuleva valguse ja saadab selle ajju salvestise, nagu kaamerafilm.

Kui kaamera välklamp kustub, ei ole teie subjekti silmade pupillidel aega kokku tõmbuda, et vähendada silmadesse siseneva valguse hulka. Seetõttu jõuab nende võrkkestani suur valguspuhang, peegeldub tagasi ja jäädvustatakse filmilindile. Silmad näevad fotodel punased tänu soonkesta rikkalikule verevarustusele – silma tagaosas paiknevale sidekoekihile, mis toidab võrkkesta ja annab sellele normaalse punase värvuse.

Nii et fotograafina paluge oma objektidel vaadata objektiivist veidi eemale, et nende silmad ei tabaks välku otsenurga all. See vähendab punaste silmade tõenäosust piltidel. Või muuda tuba lihtsalt heledamaks!

Home » Punased silmad fotodel

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.