Tobias Ewering: Maailma parimatel kliinikutel on KSA’lt nii mõndagi õppid

Kui Tobias ütles oma lühinägelikkusest vabaneda soovivale naisele, et nad lendavad seda tegema Eestisse, siis naine ei kahelnud. Tema mees tunneb üle maailma väga paljusid kliinikuid ja kui ta soovitab tulla KSA’sse, siis naine usaldab seda otsust 100%.

Põhjus, miks Tobias Ewering tunneb üle maailma tipptasemel silmakliinikuid, peitub tema erialas. Nimelt on ta Schwindis juhtival kohal tööl ja Schwind on üks maailma parim refraktiivkirurgilisi lasereid tootev firma. Ka KSA’s kasutatav Amaris laser on Schwindi toodetud ja just tänu suurepärasele laserile on KSA Silmakeskusel võimalus pakkuda puutevaba meetodit nägemise parandamiseks.

Schwindi näol on tegemist vaieldamatult oma valdkonna tipptegijatega, kelle klientide hulka kuulub ka maailma suurim silmakliinik Shinagawa Silmahaigla Jaapanis. On lausa uskumatu ette kujutada, et selles kliinikus tehti hiilgeaegadel 10 000 silmaprotseduuri kuus!

Legendaarne firma nii töötajate kui klientide seas

Schwind on legendaarne, äärmiselt austatud ja väärtustatud ettevõte nii töötajate, klientide kui ka konkurentide hulgas. Pisikese perefirmana alustanud Schwind on aastatega kasvanud oluliselt suuremaks, 17lt töötajalt 130ni, kuid endiselt tunneb iga töötaja end kui pereliige. Ka klientide hulgas on ettevõte tuntud oma kõrgetasemelise teeninduse, laitmatu suhtluse ja äärmiselt professionaalse klienditoe poolest.

Tobias sattus sellesse mainekasse ettevõttesse tööle ühelt poolt läbi juhuse, kuid teisalt ka mitte. Ta on oma hariduselt optometrist ja kui mees naasis tudengina Kanadast, kus kirjutas kuus kuud oma lõputööd, siis nägi ülikooli seinal Schwindi kuulutust inseneri töökohale. Tal küll vastavalt haridust polnud, aga intervjuule läks ja tööle sai. Tänaseks on ta seal tööl olnud juba üle 14 aasta, liikudes firmasiseselt üha ühelt ametikohalt edasi teisele.

“Üks põhjus, miks ma olen Schwindis üle 14 aasta töötanud, peitub selles, et ka mina töötajana tunnen end kuuluvat perekonda. Me kohtume kolleegidega pärast tööd, oleme ka vabal ajal sõbrad ning sarnaste väärtustega. Ettevõtte struktuur pole liiga hierarhiline, meil kõigil on võimalik kohtuda näiteks ka mr. Schwindiga, ettevõtte loojaga. Suurkorporatsioonides see võimalik pole,” toob Tobias välja erinevaid põhjuseid, miks nende ettevõte oma töötajate jaoks nii väärtuslik on.

[IMAGE]

Schwindi esindajad on hinnatud üle maailma

Nagu varem juba ka mainitud, siis see kuulus perekonnatunne kandub töötajatelt edasi ka klientidele, sest lisaks esmaklassilisele suhtlemisele ja teenindusele korraldatakse parimatele klientidele ka iga-aastaseid, juba legendaarseks saadud koosviibimisi.

Tänu oma ametipostile suhtleb ka Tobias edasimüüjate ja klientidega tihedalt, kuigi enam ta ise nii palju klientide juures koolitamas ja masinaid hooldamas ei käi. Nüüd reisib ta tööasjus peamiselt konverentsidel ja seminaridel, kus jagab oma ala professionaalidele puutevaba laserprotseduuri võlusid ja Amaris laseri tehnoloogiat. Schwindi esindajad on alati parimatele seminaridele ja konverentsidele väga oodatud.

[IMAGE]

Sõbrad aastast 2008

Tobias ja dr Ants Haavel teavad teineteist juba aastast 2008, mil dr Haavel esmakordselt Schwindi laseritega tutvus. Tänaseks on Tobias olnud KSA Silmakeskusele kui mentor, koolitaja ja konsultant. Dr Ants Haavel on saanud temalt väljaõppe Amaris laseri kasutamiseks ja puutevaba laserprotseduuri sooritamiseks.

“Ilma liialdamata ja kedagi põhjendamatult kiitmata ma lihtsalt pean ütlema, et dr Haavelil on suurepärane tunnetus! Tal tuli kohe algusest peale kogu laseri käsitlemise tehnika täiuslikult välja, ta on tõesti professionaalne silmakirurg,” ütleb Tobias ja nõuab, et see kindlasti artiklisse sisse jääks. Ju teab ta dr Ants Haaveli tagasihoidlikku loomust….

Aga just dr Haaveli professionaalsus, suhtumine ja eluvaated on ka põhjused, miks otsustas Tobias oma naisega Tallinnasse, KSA Silmakeskusesse laserprotseduurile tulla. Jah, oleks ehk lihtsam olnud minna Saksamaa mõnda kliinikusse, aga kuna Tobiasele ja tema elukaaslasele Anicale meeldib reisida ning kuna Tallinnasse tulek polnud üldse mitte keeruline, siis otsustati kinkida iseendale lisaks silmaprotseduurile ka minipuhkus.

[IMAGE]  Anica ja Tobias vahetult pärast Flow 2.0 laserprotseduuri läbimist koos dr Ants Haaveliga

KSA on võrdne maailma parimatega

“Eesti on väike ja KSA laserprotseduuride koguseid ei saa võrrelda suurte kliinikute omadega, kuid teeninduse ja professionaalsuse mõttes on KSA võrdne maailma parimatega,” ütleb Tobias, kellel on erinevate kliinikutega üle kümneaastane kogemus.

Nad olid mõlemad naisega meeldivalt üllatunud, kui sujuv, sõbralik ja tasemel kogu protsess oli. Lisaks hämmastas neid patsiendi eest hoolitsemine pärast Flow 2.0 protseduuri – telefonikõned, ravimid ja raviskeemid, mis kõik teevad patsiendi elu nii palju lihtsamaks, kergemaks ja muretumaks. “Maailma parimatel kliinikutel on KSA’lt nii mõndagi õppida!”

Kui Tobias peaks fantaseerima sellest, et milline võiks olla täiuslik lühinägelikkust parandav silmaprotseduur, siis on ta täiesti veendunud, et Flow 2.0 on ideaalile päris lähedal. “Ma olen täiesti seda meelt, et tänapäeva tehnoloogia juures ei peaks sisselõikega protseduure enam tegemagi, pean silmas nii Lasikut kui Smile’i, sest nii kui kuskil on sisselõige, siis on palju suuremad riskiohud ka tulevikus,” ütleb Tobias Ewering lõpetuseks.

Home » Tobias Ewering: Maailma parimatel kliinikutel on KSA’lt nii mõndagi õppid

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.