Mis on KSA särava administraatori Diana õnne valem?

Tõenäoliselt on kõik inimesed, kes KSA Silmakeskusesse tulnud, kokku puutunud äärmiselt sõbraliku, rõõmsameelse ja positiivse administraatori Dianaga. Kes ta on, millega vabal ajal tegeleb ning kust saab ta oma optimismi?

Diana Senek on äärmiselt harva kehvas tujus ning isegi, kui tuju on natuke halvem, siis veelgi harvem näitab ta seda välja. Mitmed inimesed on sõbralikud ja rõõmsad ainult klientide ees, kuid Diana selline pole. Tema särab, naeratab ja paistab eredalt nagu päike igal pool kõikidega. Nii toob ta toredust lisaks klientidele ka KSA kolleegidele.

Iga päev unistuste täitumise keskel

“Mulle väga meeldib inimestega suhelda. Näen hästi, kuidas ma suudan klientidelt oma olemusega pinged maha võtta,” räägib Põltsamaalt pärit Diana. Tänu sellele, et ta ka ise on KSA Silmakeskuses silmanägemist parandava protseduuri läbinud, oskab ta kliente palju paremini mõista, end nende olukorda panna ning empaatiline olla. “Ma tunnetan nende meeleolu ära. Ikka juhtub, et mõni pabistab rohkem, aga siis ma naljatlengi, et pabin käib asjaga kaasas ning see on meil paketis tasuta sees,” puhkeb Diana naerma. See lõbus nali nakatab tavaliselt ka kliente ning õhkkond muutub laserprotseduuri eel tänu sellele rahulikumaks. Õnneks väga pabinas olevaid kliente väga pole, sest asi ei olegi seda ju väärt. “Mulle meeldib see, et saan nende olemise enne ja pärast protseduuri meie keskuses võimalikult mugavaks, rahulikuks ja meeldivaks teha!”

Veel üks asi, mida Diana oma töö juures väga armastab, on igapäevane unistuste täitumise keskel olek. Sest silmanägemise korda saamine on väga paljudele, kui mitte kõikidele, ühe unistuse täitumine! “See on nii tore, ma saan igal protseduuripäeval olla üks osa inimeste suure soovi täitumisest. Annan endast parima, et kanda see roll väga hästi välja,” ütleb Diana uhkusega. Sellest saabki Diana oma energia, rõõmsameelsuse ja positiivsuse. Olles ise olnud kunagi lühinägelik, teab ta, mis imeliselt selge maailm kliente ees ootamas on.

Tööl on ka omad väljakutsed

Isegi paljud KSA töötajad ei mäleta aega, mil Diana keskuses ei töötanud. Tundub, justkui oleks naine olnud administraator terve igaviku, kuigi ametlikult on seda aega 4,5 aastat. “Enne KSA’d töötasin ühes bussifirmas stjuardessina. Võrus turismikorraldust õppides töötasin turismitalus ning need mõlemad töökohad andsid mulle hea oskuse inimestega suhtlemiseks,” meenutab ta.

Nii see vilumus tuleb, kuid eks ka sel tööl ole omad väljakutsed. Sageli on korraga vaja tegeleda mitme kliendi ja loendamatute väikeste ülesannetega, ajaline surve on suur ning naeratus peab kogu protsessi vältel näol olema. “Ma pean kogu aeg särama. Isegi, kui mul on paha tuju – mida juhtub harva -, siis ma ei saa seda töö juures välja näidata,” tõdeb naine. Lisaks aktiivsele töö iseloomule ja paljudele detailidele on vahel väljakutseks ka inimestega suhtlemine, sest vajab sageli diplomaatiat ja oskust asju läbi lillede, aga konkreetselt öelda.

Akusid laeb ja energiat saab koduaias toimetamisest

Sellist säravust ja optimismi on kerge kadestada, eriti pilviste ja sombuste ilmade korral. Diana kehitab õlgu ja ütleb, et mis siin ikka muretseda, elu on ju palju ilusam, kui olla rõõmus ja õnnelik. Praegu on õues ka sügis, mis on täis kirevaid värve ja muudavad elu veelgi toredamaks! Varasemalt pühendas Diana spordile palju aega, nüüd saab ta lisaks treeningutele oma füüsilise aktiivsuse ja värske õhu kätte ka koduaias askeldades. “Lisaks naudime kallimaga erinevaid vabaaja veetmise viise, näiteks käime kinos, teatris, kontsertidel, rabas jalutamas ning sõidame vanematele külla Lõuna-Eestisse,” toob ta välja.

Kuigi suur koduhoov koos 14 männi ja 4 kuusega võtavad palju aega, siis annab kodus toimetamine nii palju energiat ka tagasi. Värske õhk ja südamega tegutsemine tasakaalustavad aktiivset tööelu ideaalselt.

Mis on Diana rõõmsa elu komponendid?

  • Armastus – see on hästi oluline elus. Armastada ise ja olla ka vastu armastatud tekitab mõnusalt rahuliku, rõõmsa ja õnneliku oleku. Sealt saabki energiat ka tööl säramiseks.
  • Rahulolu – alati on asju, mida saab paremaks teha või mida tahaks veel elus teha, aga kui osata olla rahus sellega, mis juba praegu on, siis on õnnetunne palju suurem ja elu oluliselt rõõmsam.
  • Unistuste elu elamine – mina elan oma unistuste elu! Olen pingutanud ja panustanud ning rahul kõigega, mis mu elus on. Töö on avardanud nii palju mu silmaringi ja maailmavaadet, tänu sellele tulen siia iga päev rõõmsalt ja õnnelikult.
  • Negatiivsuse ümber tegemine – negatiivset ei tasu enda sisse võtta, vaid see ümber teha ning sellest alati midagi positiivset leida.
  • Unista suurelt – unistamine ning kõrgete sihtide seadmine on midagi, mis mind innustab. Ikka kõrgemale ja kaugemale!
  • Tee ühte asja korraga – olen elus õppinud, et kui suunata fookus liiga mitmele asjale samal ajal, siis tuleb stress ning produktiivsus langeb. Kiirustama ei pea, ei tohigi, sest muidu võib elu liiga tempokaks minna ja kinnisideed tekkida. Pigem võtta rahulikult ja teha asjad järjest, kuid ühekaupa, ära.
Home » Mis on KSA särava administraatori Diana õnne valem?

KAS SOBID LASEROPERATSIOONIKS?

Võta 1-2 minutit, tee kiirtest ja saad teada! Kui vastus on positiivne, kutsume sind sobivusuuringule TASUTA.

Teemad

Klientide kogemused

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

TOO ELLU SELGUST!

Prillivaba elu esimeseks sammuks on Flow 2.0 silmauuring, kus saad teada oma sobivuse silmade laseroperatsiooniks.

Happy young couple standing in the park, delighted with their new vision without glasses and contact lenses, pointing to the right at the text box.